Wpis z mikrobloga

@mrmajev:

Co to:

czarna Kleopatra


Ma wspólnego z edukacją w szkole w wydaniu lewicy? Jakiś odklejony autor sobie na netflixie wypuscil serialik w którym w tej roli obsadził czarną aktorkę. I jak ten fakt, ma się przekładać na MEN? Że lewica zaordynuje pod karą utraty obywatelstwa, autorytarnie, że nauczyciele mają mówić na historii, że kleopatra była czarna, tak? XDDDDD

Ale wy macie sprane berety, chryste boże... XD chociaż wciąż istnieje niezerowe
@mrmajev: Dokładnie, polska Lewica pod wodzą Zandberga postuluje czarną Kleopatrę! No #!$%@?, weźcie się w łeb jebnijcie z tymi durnotami xD
@mojemacki: czyli nie wierzysz w płeć wpisaną w akcie urodzenia która później jest też na dowodzie osobistym? Robiłeś sobie badania genetyczne, aby wiedzieć jakiej jesteś płci?
Mogę spytać jak dobierasz partnerów/partnerki? Pytanie osób z którymi chcesz się związać o wyniki badań wydaje się być kłopotliwe. No chyba, że płeć partnera nie jest dla ciebie priorytetem.
@framugabezdrzwi płeć definiuje narządy płciowe XY samiec - penis; XX samica - vagina.

Jak można wierzyć w coś tak umownego jak akt urodzenia. Mój pradziadek miał inaczej na nazwisko niż dziadek, bo ksiądz był pijany jak go uzupełniał i jest literówka ( ͡º ͜ʖ͡º).

Jak widzę, że osobnik homo sapiens wykazuje cechy damskie, i brak męskich (np brak jabłka Adama) to uderzam. Zresztą ten etap mam za
500 płci, Drag Queen, biologiczny facet w ciąży, czarna Kleopatra i miliardy innych odjechany pomysłów. No faktycznie... super pomysł.


@mrmajev: Niewiele gorzej niż deklarowanie że sie je mięso z żyda w weekend.