Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że trzecia droga przepchnie w końcu ten kataster od drugiego albo trzeciego mieszkania w umowie koalicyjnej. Jako jedyni to mieli w programie ale coś czuje że może się uda.

#nieruchomosci
  • 82
  • Odpowiedz
@Gustav88: Z tego co pamiętam to oni (i lewica) są też przeciwko bk2/0%. Ale wydaje mi się, że te rzeczy nie są dla nikogo top prio... więc jak coś się zmieni to dopiero w 24h2.
  • Odpowiedz
@Gustav88: Trzon struktur Trzeciej Drogi to PSL, partia agrarna zorientowana na rolników, która sama lody kręci na nieruchomościach w samorządach jak żadna inna. Pokaż mi niby gdzie oni w programie mają kataster. Nie pokażesz bo nie ma nic takiego, to plota związana z jakimś wywiadem gościa od Hołowni. Prędzej już Lewica, jednak oni to sobie mogą chcieć.
  • Odpowiedz
  • 29
@Dusk_Forest77: Ale wiesz że trzecia droga i PSL to dwie róże partie ?
W latarniku wyborczym trzecia droga sama wypełniła że jest za podatkiem katastralnym . Ale ty wiesz lepiej widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gustav88: A wiesz, że Hołownia nie ma żadnych struktur partyjnych w terenie i jest zależny od Kosiniaka. PSL istnieje już 150 lat ciągle i zawsze potrafił zadbać o swoje interesy. Wiem lepiej bo znam ludzi z PSL-u, a nie przeglądam jakieś sobie ankietki dla niezdecydowanych wyborców. Ciągle czekam na ten punkt z ich programu
  • Odpowiedz
  • 18
@Gustav88: @strfkr podatek by obniżył ceny XD
Mam 2 mieszkania na wynajem, w jaki sposób obniżę ceny za wynajem jeśli będę musiał doliczyć lokatorom kolejny podatek?
  • Odpowiedz
W latarniku wyborczym trzecia droga sama wypełniła że jest za podatkiem katastralnym . Ale ty wiesz lepiej widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Gustav88: Kilka razy wykopki już pisały, że te programy wyborcze są nic nie warte bo chodziło jedynie o odsunięcie PiSu od władzy. Więc z jakim Latarnikiem ty tu wyjeżdżasz gościu XD?
  • Odpowiedz
@tomek_27: Nie wiem czyj to pomysl, ale to typowo lewicowe myslenie, że podniesienie ceny (dodatkowy podatek), może obniżyć cenę.
Ludzie potrzebują gdzieś mieszkać, doliczasz podatek do wynajmu, a i tak ktoś to weźmie bo BRAKUJE MIESZKAN.
  • Odpowiedz
Efekt moze byc taki ze budownictwo siadzie i za chwile oprocz spadku zatrudnienia bedzie deficyt mieszkan nawet na wynajem, cos co jest obecnie np w szwedzkich duzych miastach. Ludzie wynajmuja pokoje bo znalezienie nawet studia graniczy z cudem.
Ale hehe podatek kastralny hehe bedzie tanio, to nie jest takie proste.
  • Odpowiedz