Wpis z mikrobloga

Mam wrazenie ze dzis praca w takim zusie czy innym #budzetowka to zloto. Moze pensje nie sa najwyzsze, ale w pt o 16 zamykasz komputer i masz wolna glowe. Trzynastki, dodatki, wczasy pod gruszą itp.

Generalnie osoba ktora sie na start zatrudnia potrafi na reke wykrecicnte 4-5k co jest naprawde duzo nawet w miescie wojewodzkim jak na początek kariery
Chyba ze cos wyolbrzymiam i koloryzuje
#pracbaza #praca #zus #skarbowka #pieniadze #inflacja
  • 12
  • Odpowiedz
w pt o 16 zamykasz komputer i masz wolna glowe. Trzynastki, dodatki, wczasy pod gruszą itp.


@Volantie: 90% stanowisk w korpo tak wygląda, tylko za w miarę normalne pieniądze, a jeszcze z domu popracujesz. No ale nie wszędzie są korporacje, a wszędzie są urzędy, więc w sumie się z Tobą zgodzę
  • Odpowiedz
@Volantie: Koloryzujesz. W każdej innej pracy możesz w pt o 16 zamknąć komputer i mieć wolną głowę. A ja słyszałem też akcje, że babki z US siedzą w pracy do 19 w kwietniu każdego roku, żeby pomóc tym biednym ludziom ogarnąć PITy
  • Odpowiedz
  • 2
@Volantie 4-5k to po nastu latach chyba i jak masz szczęście. Z tą wolną głową też bym nie przesadzał, szczególnie w szkołach gdzie gro roboty robisz w domu i po pracy.
  • Odpowiedz
@Volantie: Pracowałem na kolei jako zwrotniczy - na rękę 4200- 4500zł obecnie. Praca 365 dni w roku tj możesz mieć np sobote,nidziele dniówki pon nockę ale potem mieć kilka dni wolnego. Wczasy pod gruszą jakieś 1000zł netto. Dodatkowy urlop.

Teraz pracuje w IT za... 300zł więcej ale chociaż perspektywy na wyższa haj są, no i weekendy zawsze wolne. Za to stres większy i #!$%@? też. Jęśli chodzi o odpowiedzialność to jak
  • Odpowiedz
@Volantie: skoro takie złoto to zapraszam XD na emeryturach są zawalone aktami. Codziennie dochodzą nowe. Nikogo nie obchodzi że nie zrobisz tego w ciągu 8h. Masz to zrobić i tyle. Nadgodziny? Bezpłatne. Chorobowe? Akta i tak leżą na Tobie.
Ale rekrutację trwają także zapraszamy ;*
  • Odpowiedz