Wpis z mikrobloga

#teleelevidenie #iptv

Działają wam bez zacinek transmisje z popularnych wydarzeń sportowych (tenis, mecz piłki nożnej).
U mnie w niedziele meczu Polaczków na tvp1 obejrzeć nie mogłem, co chwile zacinki i buforowanie, na tvp sport było trochę lepiej.
Napisałem do ruska, a on odpisał, że problem jest po mojej stronie - internet/aplikacja.
Wg mnie to coś z przeciążeniem serwera i chciałem to potwierdzić, bo po meczy kanał działa już normalnie.
Poza tym reszta działa ok, bez większych problemów.
  • 15
  • Odpowiedz
@kondi50 F1 zacinało i zacina, inne kanały ok a podczas wyścigu zawsze jakieś przeskoki czy przycięcia
Taa wina aplikacji/internetu, po prostu nie umie serwera ustawić/za slabe serwery
  • Odpowiedz
  • 1
Na "mecze" polskiej kadry to trzeba do nerwosoli zapotrzyc się w apke TVP Sport i tam przynajmniej w telewizji gra jest płynna
  • Odpowiedz
  • 0
@b4rney: Ja mam światło 300 Mb/s wiec to nie wina neta, oglądam na Smart IPTV na tv LG, wiec ta apka też chyba w porządku.
Ogólnie większość kanałów chodzi ok, problem tylko przy popularnych wydarzeniach sportowych, jak mecz piłki nożnej czy tenis - świątek.
Wg mnie to mała szansa, że problem po mojej stronie, ale z gościem nie da się gadać. Cały czas chyba robi kopiuj wklej, "problem leży po Twojej
  • Odpowiedz