Wpis z mikrobloga

Serio to miała być ta wielce szokująca sytuacja, ba która trzeba bylo przeczekać cały chuiowy sezon? Jeden z najgorszych odcinkow, żenadometr wybiło poza skale.
Najlepsze jest to ze zrobili z onlyjada bohatera narodowego, a ona nie dość ze zrobiła to bo chciała mieć ostatnie słowo po tym jak chłop nie zniósł już jej maltretowania psychicznego, to jeszcze przy okazji nawrzucała na odejście jak to ona miała ciężko przez ten cały czas, chcąc przyznac sobie role ofiary, mimo tego ze tak na prawde była oprawcą, a Marvin ofiarą.

Mam nadzieje ze ludzie się na to nie nabiorą.
A Marvinowi za to ze tyle wytrzymał z patuską należy się dożywotni pakiet u psychologa
#hotelparadise
  • 5
@sesame0il: mnie zdziwilo, że po odejściu mallu marwin na drugi dzień, zaczął w ogole z ludźmi rozmawiac, zaczął się uśmiechać, jakby mu wielki ciężar z serca spadl. Myślę że coś czuł do mallu, ale ona sama swoim zachowaniem to zniszczyła, a on sam powoedzial, że coś czuł przez cały dzień i niby powiedzial jej, że ja kocha, ale bardziej to było podyktowane tym, że chciał się jakoś w zgodzie rozstać