Wpis z mikrobloga

@Salam-Abdul-Al-Stulejari: Typ pisze coś o kulturze a nazywa innych chamami XD Inna bredzi coś o nepotyzmie bo przez 8 lat oglądania TVP nie dowiedziała się że PiS wprowadził nepotyzm na zupełnie inny poziom w Polsce XD
A ten Dobek to nawet ciężko go najlepszy przykład mało rozumnego, nisko wykształconego wyborcy, tyle byków w jednym wpisie to naprawdę tylko jakiś totalny zjeb mógł popełnić (i nie to nie wina dysleksji)...
@Salam-Abdul-Al-Stulejari autor też dla beki siedzi na fejsowych zwolennikach zjednoczonej prawicy czy czymś podobnym? Kwik dziadów jest piękny, ile ja się wczoraj naczytałem zali o tym, że teraz będziemy jeździć na szparagi i dupy Niemcom podcierać, bo polski już nie będzie, to głowa mała, tam chyba trwa nieustający wyścig na to, kto jest głupszy.

Oczywiście wg nich, koalicja od razu wprowadzi same niekorzystne rzeczy, bo tak to działa (jak się jest kretynem,
@Variv: myślę że nic się w tej kwestii szczególnie nie zmieni. Może się trochę problem przypudruje. Bądźmy realistami. Po 8 latach oderwania od koryta nie da się tego instynktu powstrzymać. Było takie powidzenie "Koryto jest to samo tylko świnie się zmieniają ". Nowe pokolenie ma tendencje do bambinizacji polityki. Przyjdą nowi i będzie cudownie. Byle nie było gorzej.