Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dwa miesiące temu w mojej firmie zatrudnił się nowy pracownik. Ogólnie z wyglądu jest całkiem niezły, wysoki, bujne włosy, niski głos itd. Moja znajoma z pracy bardzo szybko nawiązała z nim kontakt. Jeśli chodzi o nią to żadna z niej modelka, raczej zwykła kobieta, ale zawsze szybko łapała kontakt z mężczyznami z mojego biura, wychodziła z nimi na kawę itp.
Jednak przy tym przystojnym gościu zachowuje się zupełnie inaczej. Widzę jak często razem wychodzą na kawę czy obiad, dużo rozmawiają i śmieją się do siebie, według mnie bardzo mają się ku sobie i wg mnie nie wygląda to na żadną koleżeńską relację.
Problem w tym, że ta koleżanka ma męża od kilku lat. Czy uważacie, że powinnam jakoś zareagować? Powiadomić jej faceta w jakiś sposób i przekazać co ona wyrabia jak jest w pracy? Nie znam go prywatnie, ale może pomogłoby mu to zweryfikować swoją żonę i być może dowiedziałby się jaka naprawdę jest.

#zwiazki #korpo #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zdrada



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
Powiadomić jej faceta w jakiś sposób


@mirko_anonim: Najlepiej napisz mu coś w stylu

Dzień dobry, z tej strony koleżanka z pracy Anety. Wygląda na to, że przegrywasz konkurencje z chadem z pracy. Ogólnie z wyglądu jest całkiem niezły, wysoki, bujne włosy, niski głos itd. Aneta w pracy bardzo szybko nawiązała z nim kontakt i wszystko wskazuje, że mają romans, a ciebie zaraz kopnie w dupę. Masz ostatnią chwilę by udawać, że