Wpis z mikrobloga

#wykopjointclub mam pytanko, czy susz cbd ktory na allegro w opisie ma 45% cbd to jest legitne?na niektorych stronach znalazlem info ze w PL mie moze byc wiecej niz 7 czy tam 8 % cbd. To jakas sciema czy jak. Czy ktos moze polecic jakis susz cbd ? ciekawi mnie czy beda jakies pro zdrowotne efekty. Na allegro jest jakis mango haze 45%cbd, ale nie wiem co o tym myslec
  • 5
@konopnybuch spocko, zrobilem zamowienie. Jakies przeciwskazania co do tego ze przed snem pale 5 buchow medycznej marihuany mango z slabs ? W sensie jakbym chcial waporyzowac te cbd; to jakies reguly typu nie pal X godzin przed paleniem tej medycznej, czy to mozna mixowac czy ro nie ma sensu ? Interesuje mnie efekt po tym cbd czy bedzie pomagac mi z nerwica, bolem glowy. Bo jesli bedzie pomagac to bez sensu brac
@oink_oink Mozesz mixowac. Moze to zmniejszyc odczuwalne dzialanie psychoaktywne thc. Może jedynie CBD pomoże Ci w Twoich dolegliwościach, ale niekoniecznie. Być może zmixowane właśnie da Ci najlepszy efekt, albo samo THC. To zależy od Twoich dolegliwości i organizmu.