Wpis z mikrobloga

#wybory #zakaz handlu naprawde ludzie mieszkający w wielkich osrodkach miejskich spędzają czas w niedzielę w markecie? Serio, tak juz wszystko poszlo do przodu. Ja zawsze cenie sobie spacer, wypoczynek, spotkanie z kims. Widac mam wiejskue korzenie.
  • 110
  • Odpowiedz
handlu naprawde ludzie mieszkający w wielkich osrodkach miejskich spędzają czas w niedzielę w markecie?


@Joa024: Po tygodniu pracy wolałbym miec dwa dni na zrobienia zakupów zamiast jednego. A studenci woleliby mieć możliwośc pracy w weekend w markecie albo gastro zamiast w gastro.
  • Odpowiedz
  • 17
@Joa024 ja w sobotę odpoczywam i chilluje po tygodniu pracy, nie mam najmniejszej ochoty na zakupy. Za to w niedzielę to jak najbardziej.
  • Odpowiedz
@Joa024: każdy spędza czas jak chce…jedni na spacerze a drudzy na zakupach dlatego, #!$%@? mnie to że ty w wolnym czasie w niedzielę chcesz robić coś innego niż inne osoby pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Joa024: Zakupy się robi a nie spędza na nich czas. Ja to ogarniam w pół godziny ale ja mogę sobie je zrobić tylko późnym wieczorem kiedy już mi się naprawdę niczego nie chce więc chciałbym mieć możliwość zrobienia ich w niedzielę.
  • Odpowiedz
@Joa024: Możesz sobie cenić co Ci się podoba, ktoś inny ma prawo cenić to co jemu się podoba.
Ja na przykład mam #!$%@? w spacery, ale cenię sobie zakupy w niedzielę.
Tobie spacerować nikt nie zabrania, więc nie widzę powodu aby ktoś miał mi zabraniać robienia zakupów.
  • Odpowiedz
@Joa024: Ludzie w miastach #!$%@?ą cały tydzień po to, żeby móc podatakami subsydiować twoją zapadłą wieś.
Weekend to jest jedyny czas, gdy mogą zrobić zakupy i tu może cię zaskoczę, ale zakupy to nie tylko pasza, bo zakładam, że masz takie skojarzenia. To tez ubrania, meble, AGD itd. rzeczy kupowane rzadziej, a dzięki PiS realnie od lat jest ścisk w piatek po południu i w sobotę, bo nie chcąc jezuska obrażać
  • Odpowiedz
  • 33
#wybory #zakaz handlu naprawde ludzie mieszkający w wielkich osrodkach miejskich spędzają czas w niedzielę w markecie? Serio, tak juz wszystko poszlo do przodu. Ja zawsze cenie sobie spacer, wypoczynek, spotkanie z kims. Widac mam wiejskue korzenie.


@Joa024: gówno cie powinno obchodzić co robią, koniec tematu
  • Odpowiedz
@Joa024 ja mieszkam w DE i czasem ten zakaz handlu dobija, zapomnisz kupić głupie bułki, a jesteś po drugiej zmianie w robocie w sobotę, to w niedzielę lipa. To samo apteka, w weekend się nie choruje... No i niemal wszystkie sklepy są otwarte w tyg do 20:00.

Ten zakaz w PL miałby sens gdyby wszystko było totalnie zamknięte, a przecież mamy jeszcze np. pracujące służby i restauracje, kina, kierowcy tez pracują. No
  • Odpowiedz
@Joa024: a co cie to obchodzi jak kto spedza jaki dzien? Co ty za wyrocznia jestes, ze kazdy ma robić tak jak TY robisz? Niektorzy na przyklad w sobote pracują. A inni w tygodniu studiuja, a w weekendy by pracowali. Ale nie MUSZA iść na spacer, bo wielki pan o wiejskich korzeniach mowi ze to lepsze. Szkoda słów
  • Odpowiedz