Wpis z mikrobloga

#wybory #bekazpisu

99 procent wyborców opozycji poszło na wybory żeby pogonić z urzędów państwowych i rządowych kretynów z PiSu. Dla tych, którzy piszą, jak to Hołownia czy Tusk nie wywiązują się z przedwyborczych obietnic mam jedną wiadomość, te 99 procent miała w dupie te obietnice, chodziło o kop w dupę dla pisiorow. A teraz sobie wywlekajcie dalej czego to nie zrobią. Druga sprawa to co mieli zrobić skoro nawet rządu nie ma a premierem dalej jest Pinokio. #polityka
  • 37
czyli po prostu klasyczne "TERAZ #!$%@? MY". Nie wystawiasz najlepszego świadectwa wyborcom opozycji


@pastor_manning: Skąd ten pomysł? Wiesz, w pewnym momencie wiesz, że koncepcja bycia jak p0lka która ciągle szuka swojego księcia z bajki w końcu nie wypali.

Z ciekawości, zmieniłbyś starego gruchota w którym nie działają hamulce i którego żaden mechanik nie podejmuje się naprawy bo nie ma części (więc będzie tylko gorzej) na samochód który spełnia powiedzmy 70% twoich
Z ciekawości, zmieniłbyś starego gruchota w którym nie działają hamulce i którego żaden mechanik nie podejmuje się naprawy bo nie ma części (więc będzie tylko gorzej) na samochód który spełnia powiedzmy 70% twoich oczekiwań?


@ipkis123: nie wiem czy ta analogia jest tutaj zasadna. OP napisał, że 99% wyborców miała w dupie obietnice wyborcze, czyli program. Sugeruje, że jedynym postulatem było odsunięcie pisu do władzy. Więc w tej przypowieści co napisałeś, to
@pastor_manning Nie do końca jest tak jak piszesz. Ludzie nie głosowali tak tłumnie np. na konfederacje, bo to też podobny sort. Chcieli zmiany na kogoś, kto nie bedzie cały czas machał szabelką za granicami, nie będzie upartyjnial tv i radia jak PiS czy chciał, by kobiety rodziły martwe czy uszkodzone genetycznie dzieci. A jak wiadomo, opozycyjne największe partię do tego się nie posuną.
@badreligion66 fajnie masz, możesz mieć takie przeświadczenie siedząc na wypoku. Ale wypok to nie jest realne odzwierciedlenie nastrojów w społeczeństwie (co np. udowadniają wyniki Konfy) i reszta społeczeństwa będzie dawała #!$%@? o obietnice wyborcze. Zbyt długo moim zdaniem ten rząd się nie utrzyma i czekają nas ponowne wybory. Co mnie wcale nie cieszy, bo nie jestem PiSowcem.