Wpis z mikrobloga

Jak przez 8 lat jak opozycja punktowała rozkradanie państwa, debilne ustawy, podnoszenie podatków, rozdawnictwo, ograniczanie praw obywatelskich, zawłaszczenie instytucji przez PiS i cała resztę bandyterki w ich wykonaniu, to w odpowiedzi dostawaliśmy „słychać wycie, znakomicie”

Nie minął tydzień od wyborów a pisowskie robaki, juz płaczą na temat planów opozycji, która jeszcze nie rządzi xD

No #!$%@? gorzej niz zwierzeta.
#wybory #bekazpisu #bekazpodludzi #bekazprawakow #polityka
  • 14
Nie minął tydzień od wyborów a pisowskie robaki, juz płaczą na temat planów opozycji, która jeszcze nie rządzi xD


@wortor: ja tu widzę więcej konfederackich robakôw niż samych pisowców xD

Tak jak mówiłem - najbardziej z przegranej PiSu płaczą konfederackie śmiecie. Trzeba to zapamiętać jakby komukolwiek znowu przyszło głosować ma tych debili. Ja się wyleczyłem dość szybko, bo po jednych wyborach
Nie minął tydzień od wyborów a pisowskie robaki, juz płaczą na temat planów opozycji, która jeszcze nie rządzi xD


@wortor: mało tego, to pis wygrał wybory i w dalszym ciągu jest u władzy, wychodzi też na to że tej władzy to za szybko może nie oddać xD
ale zdecydowanie tusk do dymisji
@wortor a co mają robić? Od tego jest bycie w opozycji żeby płakać. Zaraz PiS zacznie organizować polski kod 2.0 czy narodowy, do tego marsze w obronie konstytucji i obrony mediów czy będzie krzyczał właśnie że ludzie po obejmują wszystkie stanowiska
Nie minął tydzień od wyborów a pisowskie robaki, juz płaczą na temat planów opozycji, która jeszcze nie rządzi xD


@wortor: wykop to jest konfiarsko-pisiorkie echo chamber. Gdybys informacje bral tylko z wykopu to mial bys wrazenie ze konfa z palcem w nosie zdobedzie 20%. Rzeczywistosc zweryfikowala :) Polecam najwiekszych krzykaczy wrzucac na czarno
@wortor

Jak przez 8 lat jak opozycja punktowała (...) podnoszenie podatków, rozdawnictwo, ograniczanie praw obywatelskich


Punktowała w sensie głosami ZA w głosowaniu? Przecież Lewica i Koalicja Obywatelska wspólnie z PiSem głosowali za nowymi podatkami, programami społecznymi, a w czasie epidemii za lockdownami i ograniczeniami podstawowych praw obywatelskich. Zajebista opozycja, co głosuje tak samo jak partia rządząca w większości głosowań xDD Fajny fikołek ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wybory #
wskie robaki, juz płaczą na temat planów opozycji, która jeszcze nie rządzi xD


@wortor:
Chodzi tylko o to, że wycofują się z obietnic, a nawet nie zaczeli rządzić, a już kreślą czarne scenariusze.
opozycja punktowała rozkradanie państwa,


@wortor: przez 8 lat NIEUDOLNA op0zycja nie potrafiła zrobić nic konkretnego, jak tylko ujadać przeciwko. Jak było trzeba, to na złość babci odmrażali sobie uszy, żeby tylko być przeciwko partii rządzącej. Najgorszą, najgłupszą rzecz zrobili, byle przeciw. Refugees welcome, Franek Sterczewski i Szczerba, prezydenci miast z nadania PO, którzy deklarowali, ze wbrew oficjalnej linii państwa, będą przyjmować uchodźców w SWOICH miastach. Debile. Debile, których społeczeństwo właśnie przepchnęło