Wpis z mikrobloga

Dzieńdobry :>
Jestem ciekawy czy PiS skonczy jak AWS i SLD :]
Czy jak w TVP liczba program publicystycznych i politycznych skoczy do zero przed wyborami? Sadze ze przed wyborami wzrosnie liczba telenowel, programow sportowych i jedynym medium informacyjnym bedzie TVN i media komercyjne xD
Ja sadze ze bez tuby skończą jak AWS i SLD ślizgając się na granicy progu z wynikiem identycznym jak Konfederacja
I sadze ze frekwencja bedzie dopiero rekordowa by na 100% wyslac PiS na smietnik historii :>
#polityka #wybory #bekazpisu #bekazprawakow #heheszki
Pobierz dancios - Dzieńdobry :>
Jestem ciekawy czy PiS skonczy jak AWS i SLD :] 
Czy jak w TV...
źródło: 1920px-Procentowe_wyniki_wyborów_do_Sejmu
  • 8
@dancios: zdefiniuj "PiS" - w ich klubie na papierze są cztery zwarte ugrupowania. SP, odNowa, Republikanie i PiS właściwy. Do tego #!$%@?ńcy jak Cookies.

To, że klub się #!$%@? jest raczej pewne - Ziobro weźmie swoje zabawki i będzie się wąchał z RN, może do tego z Braunem i Republikanami żeby zrobić thru konserwę. To, czy partia PiS się #!$%@? jest już nieco bardziej złożone.
@pogromca_krasnali: Myślę ze nie ma już miejsca na konserwę xD Bez tuby spadnie im pewnie do 20% lub mniej w najlepszym wypadku będą mieć 25% jak KO w 2015 (bo dofinansowanie i inne i dopiero za 8 lat upadek PiS i konserwatywnej prawicy nastąpi).
Nastepuje wyludniania malych miast i wsi - glownego elektoratu pis i konfederacji. Przez Covid i brak dostepu do sluzby zdrowia stracili kolejne 300-400k wyborcow doslownie. Demografia owszem
Myślę ze nie ma już miejsca na konserwę xD


@dancios: Jak się zsumuje łysych debili od Bąkiewicza, kutze od "niskie podatki, ale ważniejsze to geja batożyć" i jakichś innych pokemonów typu te parę przychlastów z oaz to się te kilka-kilkanaście procent uciuła. Do tego inceliada, w dużej mierz epseudokonserwatywna i jakoś tych kilkunastu-30 posłów się wyżywi.

Druga rzecz - nikt nie mówi, że projekt "nowej konserwy" jest perspektywiczny, ani Ziobro, ani
Myślę ze nie ma już miejsca na konserwę xD


@dancios: zawsze jest miejsce na konserwę. Po prostu w różnych czasach różne poglądy są konserwatywne. Jak to mówią w USA: Współczesny konserwatyzm to liberalizm sprzed 20lat. PO w 2007 było w Wielkiej Brytanii nazywane partią na granicy skrajnej prawicy, a atakowanie kościoła i jakieś aborcje były nie do pomyślenia nawet podczas drugiej kadencji
@an-drzej podobnie jak ko xD nie zmienia to faktu że tak się narumakowali że SLD miał tyle sprzątania że spadł na łeb na szyję xD podobny scenariusz może być z ko jak będą musieli sprzątać po PiSie xD ja tylko wiem że ostatnie 8 lat PiS mnie zabetonowano na dowolnej opozycji - i jak usłyszę bruk hodor ojczyzna od razu bede taka zakłamana partie w kiblu spuszczał xD