Wpis z mikrobloga

@Assailant Patrz a jakoś w edukacji i zdrowiu nagle o tym zapominają ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nawiasem mówiąc przy budowie mieszkań tumany też zapominają o efektach wypychania i o tym że konkurencja o ograniczone zasoby z deweloperami i Polakami budującymi domy będzie powodowała wzrosty cen budów. Żeby wybudować jakikolwiek blok mieszkalny komunalny trzeba odebrać ekipy i materiały z sektora prywatnego oferując więcej kasy niż może dać prywatny podmiot.
@AtlantyQ: podeślij proszę screena, bo jedynie co znalazłem to na RMF, że Lewica CHCE edukacje, KO CHCE finanse i zostało to przerobione na twitta tego gościa i powielane jako nieoficjalnie rozdane ministerstwa.
@Ksero A to nie miałem na myśli, że to oficjalne info (sorry, za wprowadzenie w błąd), tylko, że krążą plotki o podziale i min na gazeta pl są takie informacje

@Szalom: Komunista wyzywa mnie od komunistów. ;)
Tak, biorąc pod uwagę wartość mieszkania, to wynajmujący "daje za bezcen". To nie moja wina, że to pół twojej wypłaty. Trzeba się było uczyć.
czy gdyby ktoś dał ci do użytkowania luksusowy samochód za 3000 zł miesięcznie uważałbyś, że to dużo? A mieszkanie jest wielokrotnie cenniejsze.
Jakie ZUSy jakie opodatkowanie? W każdym normalnym biznesie też musisz kupić np sprzęt, maszyny, samochody a i tak potem płacisz podatki od przychodu. Dużo większe niz 8,5% na ryczałcie z wynajmu. WIęc skończ #!$%@?ć.


@Szalom: To żenujące, że trzeba to tłumaczyć. Słyszałeś o czymś takim jak amortyzacja, serwis, naprawy, wartość odtworzeniowa - to wszystko prowadząc firmę odliczasz od podatku, Wiele firm w ogóle nie płaci podatków.
W przypadku wynajmu dla ułatwienia
bo to taka sama gówniana nauka już lepiej jakby było za to matma / fizyka / angielski, to się młodym bardziej przyda niż gówno nauki, a i tak oczywiście Religia jest potrzebna bo ona powinna uczyć wartości


@FuckUe: a ty oczywiście wiesz jaka nauka jest słuszna bo wszystkie liczące się uniwersytety i środowiska naukowe się mylą.

Religia powinna uczyć wartości a zamiast tego tworzy skorumpowane pedofilskie sekty manipulujące masowo motłochem i