Wpis z mikrobloga

Uwaga robię nadgodziny i 0 odzewu albo pochwał, dzisiaj wyszedłem 3minuty wcześniej i był telefon gdzie jestem XDD poszukuje pracy jako android developer CV z chęcią wyślę na PW, może jakiś wykopek pomóże bo to już za duże cyrki

#programista15k #pracbaza
  • 50
  • Odpowiedz
@justNone: to nie rób nadgodzin... ja normalnie każde 15m po godzinach wpisuje i co miesiąc doliczam do faktury, nigdy nikt się o nic nie spytał, jakiś raport czy czemu faktura jest o 1/4 wyższa niż w umowie...
  • Odpowiedz
@justNone: gdzie wy kvrwa pracujecie... ja już w czwartym projekcie robię i z każdym projektem firma traktuje mnie z jeszcze większym szacunkiem.

Zacznijcie się w końcu szanować ludzie, bo z IT się zrobi taka januszerka jak w fabrykach smrodu jak będziecie się dawać tak szmacić.

Gówno stawki, hybrydy, darmowe nadgodziny. Co jescze kvrwa?
  • Odpowiedz
@justNone: bait, w programowaniu nie ma miejsca na nadgodziny jak zostaniesz dłużej to i tak cudów nie zdziałasz i nikt tego i tak nie jest w stanie zweryfikować. Zapisujesz robotę wstajesz i wychodzisz, przychodzisz rano i robisz dalej, ludzie jakie nadgodziny..
  • Odpowiedz
@justNone jeśli robisz niepłatne nadgodziny to raczej musisz popracować nad swoją mentalnością bo zmiana pracy rozwiąże problem na maks kilka miesięcy i sytuacja się powtórzy. Jak pozwolisz sobie wejść na głowę w pracy to będą przekraczać Twoje granice coraz bardziej i bardziej.
  • Odpowiedz
nie lubię coś zacząc i zostawić rozgrzebane


@justNone: czyli nikt tego od ciebie nawet nie wymaga ale zostajesz dłużej bo masz taki charakter, brawo. Teraz postaw się w miejscu kierownictwa, jakby mi jakiś dev próbował coś takiego odwalać to pomyślałbym że próbuje naciągnąć firmę na dodatkowy hajs.
  • Odpowiedz
@justNone: to polecam się nauczyć asertywności, jeżeli tak rzeczywiście jest to musi być jakiś mega januszex a w takich miejscach #!$%@? płacą i jest duża rotacja, to oni bardziej potrzebują ciebie niż ty ich.
  • Odpowiedz
@justNone no to po takim czymś już nigdy nie zostawiaj nawet minuty dłużej, u mnie kumpel się rozłącza w trakcie swojej wypowiedzi na spotkaniu. "Sorry ale muszę lecieć, pogadamy jutro" i quit
  • Odpowiedz