Wpis z mikrobloga

780 422 + 65 = 780 487

Zaliczyłem niewłaściwie zaliczone przez Statshunter #kwadraty. Strona Squadrats bardzie rzetelnie podchodzi do śladów pobieranych ze Stravy i wyłapuje takie błędy. Ja też w końcu odkryłem skąd tak duża różnica 52x52 vs. 31x31 i postanowiłem coś z tym zrobić. Przez ostatnie cztery dni jeździłem i uczciwie zdobywałem błędnie zaliczone kwadraty i dziś już wszystko się zgadza. Na obu stronach jest 52x52.

#rowerowyrownik #rower #ruszwarszawa #tylkoprawdajestciekawa #prawdamniewyzwoli

Skrypt | Statystyki
Jerzu - 780 422 + 65 = 780 487

Zaliczyłem niewłaściwie zaliczone przez Statshunter #...

źródło: IMG_20231018_142153_edit_673386244224851

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
SH z uproszczonych błędnie zaliczał


@dybligliniaczek: zgaduję że SH zalicza wyprostowane ślady, SQ nie. Jak w telefonie przerwie się ślad na 10km i wznowisz na setnym, to maluje prostą krechę przez poligony i huty katowice. Strzelam że to to ;)
  • Odpowiedz
Dokładnie tak! Masz rację.


@Jerzu: miałem tak z jednym kwadratem, całkiem blisko domu, ale w lesie ze słabymi ścieżkami. Zaliczyłem prawidłowo dopiero jak zacząłem ze squadratsów korzystać równolegle do statshunters ;)
  • Odpowiedz
jak sprawdzam teraz mam 11x11. Malusio.


@Jerzu: Fajna zabawa, ale szybko można natknąć się na jakiś na zamknięty terenie np. w Łazienkach jest jednostka wojskowa, albo na terenie Filtrów są cztery a już nie robią wycieczek. Tam polecam lepiej skupić się na budowaniu obszaru czyli Yardinho. Też nie zawsze jest łatwo ale prawie zawsze jest jakaś możliwość.
  • Odpowiedz