Wpis z mikrobloga

  • 20
@Ilirian

Najpierw google wcisneło gówno shorty, potem upośledziło wyszukiwarkę, potem obniżyło bitrate, potem zabrało łapki w dół, potem zabrało stronę główną (wystarczy dać się śledzić by to włączyć xD) a teraz jęczy że są okradani i musimy włączyć reklamy.


Dodaj jeszcze usunięcie tak podstawowej opcji jak sortowanie filmów na kanałach.

Chcesz obejrzeć filmy wrzucane z początków istnienia kanału czyli włączyć sortowanie "od najstarszych"? #!$%@? ci w dupę nawet jak nam zapłacisz. XD
  • Odpowiedz
@Czerwony_jak_WIG20: Ale powiedzcie mi skąd to się bieżę, takie kur...a mać zachowanie niegodne robaka. Ktoś tworzy platformę, promuje, płaci podatki, pracowników utrzymuję to a wy nie chcecie poświecić nawet chwili na reklamę, wam nie tylko za darmo się należy ale i firma ma wam płacić aby Pan zachciał oglądać, materiał. Do sklepu jak idziecie i jest zamknięte, to włam i też bierzecie za free bo przecież zamknięte drzwi "trzeba obejść"
  • Odpowiedz
@mikau: Sortowanie przywrócono po paru miesiącach. Ale jak na kanale jest parę tysięcy filmów to niewiele to pomaga. Co ciekawe wyszukiwarka filmów na kanale podpowiada też filmy innych twórców xD
  • Odpowiedz
Chcesz obejrzeć filmy wrzucane z początków istnienia kanału czyli włączyć sortowanie "od najstarszych"? #!$%@? ci w dupę nawet jak nam zapłacisz. XD


@Krupier: coś ci się pomyliło, opcja działa, aż sprawdziłem przed chwilą czy wyłączyli
  • Odpowiedz
  • 14
@Czerwony_jak_WIG20 i prawidłowo

ja nie mówię nie reklamom

niech się wyświetlają w jednym miejscu przed filmem a jak film jest powyżej ilus tam minut to niech reklamy trwają dłużej

no ale #!$%@? reklamy w losowych momentach albo przy przewijaniu playlisty?
  • Odpowiedz
@Sprus: #!$%@? to kogo obchodzi czy ci się reklamy podobają czy nie, albo placisz albo jestes złodziejem. Jak ci nie pasuje płacenie to idź do lasu i tam se zamieszkaj.
  • Odpowiedz
a ja mam premke youtube i powiem ci nawet że warto


@UltraGigaSigmaMale: Ale co warto? Warto to iść do kina czy teatru. Jak mam oglądać jakieś gówno dla odmóżdżenia to albo za darmo albo wcale. Mam płacić, więc nie będę oglądał… wcale, proste.
To tak jakbyś kazał płacić za oglądanie TikToków, gdzie ludzie sikają po gaciach.
  • Odpowiedz