Wpis z mikrobloga

@Jabby dlatego rząd in spe powinien działać już nieformalnie i mieć przygotowane to co może mieć przygotowane (projekty ustaw) na chwilę obecną by po faktycznym przejęciu władzy mieć już dużo rzeczy gotowych.
  • Odpowiedz
dlatego rząd in spe powinien działać już nieformalnie i mieć przygotowane to co może mieć przygotowane (projekty ustaw) na chwilę obecną by po faktycznym przejęciu władzy mieć już dużo rzeczy gotowych.


@galicjanin: Przecież "rząd" już się powoli kłóci, o stanowiska, poglądy i zapowiadają stanowczo że czegoś nie poprą co ich teoretyczna koalicja promuje. A ty mówisz o projektach ustaw XD
  • Odpowiedz
@lentilek: To co prezentuję TVPiS w swoich jedynych prawdziwych treściach o 19:30 to cały czas szczujnia, jakieś liczby dziwne, zero informowania o dalej ciągniętych wałach jak np. nominację Dudy ws. sędziów nie było, ps. wczoraj pojawiła się Holecka ;)
  • Odpowiedz
To co prezentuję TVPiS w swoich jedynych prawdziwych treściach o 19:30 to cały czas szczujnia


@PabloLewaczio: Nie wiem, bo nie oglądam ale wierze ci. To co pisałem dotyczyło jedynie RMF którego słuchałem po drodze samochodem oraz obejrzenia sobie w tle jakiejś rozmowy z politykami ale nie pamiętam dla jakiego to medium było.
  • Odpowiedz
@Jabby nic nowego w tym naszym grajdole. Opozycja też robiła ciamajdan aby nie dało się uchwalić budżetu. Brak słów dla tych larw które siedzą w parlamencie.
  • Odpowiedz