Wpis z mikrobloga

@AvantaR: mnie typ przy nadawaniu bagażu pytał czy udało mi się zrobić check-in online, jak powiedziałem, że tak to złapał lekkie zdziwienie. Jednak pełna zgoda - strona projektowana przez zespół ludzi po jakimś kursie z 2005 roku.
  • Odpowiedz
  • 0
@AvantaR: mnie typ przy nadawaniu bagażu pytał czy udało mi się zrobić check-in online, jak powiedziałem, że tak to złapał lekkie zdziwienie. Jednak pełna zgoda - strona projektowana przez zespół ludzi po jakimś kursie z 2005 roku.


@MannaR: Mam tylko nadzieję, że samoloty są bardziej sprawne niż ich serwisy online. Bo jeśli nie to, "o boże, o #!$%@?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@MannaR: WOW! Udało mi się zrobić check-in na pierwszy odcinek podróży! Próbowałem tylko jakieś 15 razy :D

Edit: Ok, za wcześnie pochwaliłem. Udało mi się zrobić check-in, ale już nie mogłem boarding-passa pobrać. Co za jaja.
  • Odpowiedz
  • 1
@AvantaR: doleciałem do Tajwanu dzisiaj - samoloty trochę stare, ale wszystko sprawne, czyste, obsługa miła i pomocna.


@MannaR: Nice! W sobotę wieczorem małe wykopiwo w Taipei planujemy z @fuji jakby co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz