Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: Co do kuriera, to sam czasami oprócz standardowej opłaty dorzucę jeszcze 5pln, jednak co do płatności serwisu tworzonego przez użytkowników i który ma monopol na te usługi, to rozumiem w pewnym sensie oburzenie.
  • Odpowiedz
  • 1
mieć pieniądze, to wcale nie znaczy że trzeba je głupio wydawać. Wręcz przeciwnie, najgłupiej wydają Ci którzy pieniędzy nie mają, może dlatego ich nie mają?
  • Odpowiedz
  • 112
@inver no dlatego prezesi firm jeżdżą autami z 500k, zamiast kupić Dacie albo Peugeot, mieszkają w ogromnych domach, zamiast na 45m2 w blokowisku, a na wakacje jeżdżą na Malediwy zamiast do np. Otwocka. Po prostu są biedakami, nie to co wykopek próbujący oszczędzić niecałe 300 zł rocznie.
  • Odpowiedz
  • 11
@LajfIsBjutiful: prawda, zamiast dać 24zł to będą tygodniami szukać sposobu aby wyłączać reklamy, vancedy, ublocki, #!$%@? apki na tv, #!$%@? muje.


@BetonowePlacki: zamiast dać 24zł na jedną stronę, to będą tygodniami szukać sposobu aby wyłączać reklamy na wszystkich stronach. Tak, dokładnie tak będziemy robić.
  • Odpowiedz
@Noct: no to wystarczy że zainstalujesz ublocka i już działa na wszystkich stronach, bez kombinowania, a do YouTube możesz kupić premium za 24zł jak Ci reklamy przeszkadzają.
  • Odpowiedz
@BetonowePlacki większość osób (w tym ja) ogląda yt na telefonie.
Zaraz ktoś wyskoczy że ejst vances tylko musisz wykonać milion kroków i zawsze może przestać działać xd no ja te 8zl miesięcznie cenie mniej niż mój czas i wygodę użytkowania
  • Odpowiedz
@Noct: no to wystarczy że zainstalujesz ublocka i już działa na wszystkich stronach, bez kombinowania, a do YouTube możesz kupić premium za 24zł jak Ci reklamy przeszkadzają.


@BetonowePlacki: dlaczego jednej darmowej stronie mam płacić, a innym darmowym stronom nie? Ty naprawdę nie widzisz podobieństwa do tego co się stało np. z serwisami streamingowymi? Wprowadzą też abonament za pauzę albo cofnięcie? oh wait, dokładnie tak zrobił spotify.
Zresztą nigdzie nie jest
  • Odpowiedz
@Noct: czy ja dobrze rozumiem, że oczekujecie dostać za darmo coś nad czym pracują setki ludzi + twórcy którzy tworzą treści? Chcesz to sobie wycinaj ze strony co chcesz ale nie oczekuj że ktoś za frajer będzie Ci dawał coś nad czym pracował wiele lat.

Czemu nie stworzysz YouTube swoich marzeń i go nie udostępnisz za darmo?
  • Odpowiedz
@BetonowePlacki: A na czym te setki ludzi do tej pory zarabiały? Rozumiem, że miliony twórców treści też leciało na stracie. Żadna ze stron googla nie jest za darmo. To barter za dane. Rozumiem, że do trackerów także nie masz problemu? A czym one się różnią od reklam?
Żeby z Tobą dalej dyskutować, musiałbyś zrozumieć jak ruch organiczny wpływa na zyski z reklam, jak działa monopol i jakie są jego skutki. Inaczej
  • Odpowiedz
będą tygodniami


@BetonowePlacki: ale czemu tygodniami? przeciez ublocka sciagasz tak czy siak do korzystania z internetu, a revanced lub newpipe powinien sie znalezc na kazdym androidzie
  • Odpowiedz
@Noct: dałeś dobry przykład. To co robisz jak Ci nie smakuje chleb w piekarni? Przychodzisz i srasz im do pieca czy kradniesz pieczywo i namawiasz innych w Internecie żeby też tak robili bo #!$%@? bułki mają. XDD
  • Odpowiedz