Wpis z mikrobloga

@rysio77: potwierdzam opnie o właścicielu. Pizza jest naprawdę dobra, ale Mati Maniak do najprzyjemniejszych osób nie należy. Typowy polski biznesmen, z jednej strony płacze, że covid mu dobija biznes, z drugiej kasuje za pizzę 60 zł i robi sobie fotki z plikami banknotów.
@2-aminopirydyna: Niektórzy taką lubią. Dodatkowo nasz ulubiony bloger kulinarny WPK uwielbia ich chwalić więc są piewcy tego lokalu bo tak mówi ich idol. Czy pizza jest lepsza niż inne w mieście? No nie. Czy jest warta swojej ceny? Niektóre kompozycje tak, ale przy niektórych mocno przesadza z ceną.

@pekak Jest dobra, ale niektórzy ją traktują jako jakąś najlepszą w mieście.
@pekak: dla mnie najlepsza pizza to jest taka która ma również dobry przelicznik cena / jakość. No Mania Smaku ma ten przelicznik jednak kiepski bo tak jak mówisz topką może byli, ale przez ceny polecieli. Do tego od kiedy mają więcej lokali też zdarza się im coraz częściej problemy z trzymaniem jakości (kumpel jest maniakiem tego lokalu i jojczy na to strasznie od pewnego czasu).
@rysio77: za studenciaka robiłem w dowozie jedzenia. Typ potrafił jeździć autem za dostawcami i patrzeć czy dobrze zamknęli torbę, bo pizza stygnie, a potem zgłaszał to do firmy xD
@Tommy__: Zamawiałem stamtąd już 2 razy tak po 10-15 sztuk na raz. Wszystko przychodziło na czas, ciepłe i przede wszystkim smaczne. Cena do jakości bardzo korzystna.