Wpis z mikrobloga

Założyłem nowe konto na Netflix i kupiłem kartę podarunkową z Turcji, całość wyszła tanio. Netflix działa ale tylko z VPN ustawionym na Turcję. Niestety brak lektora czy polskich napisów. Mogę jakoś to naprawić?
#netflix #vpn
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: też właśnie tak coś wyczytałem. Czyli ten miesiąc najlepiej zostawić, później skontaktuje się z czatem żeby podjąć kartę Revoluta i mam nadzieję że geoblokada zostanie zdjęta
  • Odpowiedz
@dzetson Pierwszy miesiąc tylko przez VPN. Ja potem raz doładowałem gift kartą. Następnie na chacie napisałem, że mam problem z dodaniem karty. Dostałem linka, dodałem kartę z mBanku i z niej pobierają co miesiąc. Potrzebujesz też turecki numer telefonu dla weryfikacji, ja użyłem do tego PingMe.
  • Odpowiedz
@dzetson @ChlopoRobotnik2137 @TSoprano

A co gdy mi wszystko działało ale karta straciła ważność więc dodałem nowa i wróciłem na miesiąc do PL. Anulowalem i po zakończeniu obecnej próbowałem na VPN odnowić - woła o SMS. Wpisywanie jakiś z bramek internetowych wyrzuca błąd. Musiałem znów na miesiąc kupić PL i będę dalej kombinował tylko jak? Przy PL IP nie wolało o SMS - karta tak jakby była zweryfikowana a po VPN woła o
  • Odpowiedz
@Mikseth:
Połączyłem się przez VPN i rozmawiałem z agentem. Niestety, mimo że wybrałem Turcję, na ekranie agenta z Netflix widniała informacja, że jestem z Indii. Nie jestem pewien, czy agent wysłał mi link przez e-mail czy to był zwykły link, ale udało mi się to naprawić:

Połączyłem się z serwerem w Turcji za pomocą iPhone'a i PureVPN.

Zostałem poproszony o weryfikację numeru, ale tym razem przyszła mi wiadomość tekstowa.

Skorzystałem z
  • Odpowiedz