Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ogólnie byłem z dziewczyną 3 lata razem, później się dowiedziałem o #bolecnaboku . Było to jakiś czas temu, już się w miarę ogarnąłem po całej sytuacji, śmieci same się wyniosły. Problem w tym, że we dwójkę bardzo polubiliśmy podróżowanie pociągiem do jakiegoś większego miasta np. Warszawa, Poznań, Łódź, ogarnialiśmy sobie hotel na jedną/dwie noce i wracaliśmy, taki wiecie, fajnie spędzony weekend zamiast siedzenia na dvpie w domu. Takie wyjazdy stały się moim hobby, bardzo lubię to robić, wstawać rano o 4 na najwcześniejszy pociąg, później jechanie kilka godzin, bardzo lubię to uczucie, że gdzieś jadę. Problem jest taki, że zwiedziliśmy już razem z moją ex ponad pół Polski, były to większe miasta, w których nigdy wcześniej nie byliśmy i teraz gdy poznam nową dziewczynę i chciałbym znów gdzieś tak sobie z nią pojechać, to przykro mi, że wcześniej już byłem tam z moją byłą. Mam już jakieś tam wspomnienia, nie będzie to wyjazd do jakiegoś miasta pierwszy raz . Będzie mi brakowało takich emocji, że nie wiem gdzie co jest, muszę patrzeć na telefonie w którym kierunku iść itp... Co prawda zostało mi jeszcze kilka miast, ale dość daleko, w sumie to drugi koniec Polski, także sam dojazd zajmie z 7-8 godzin. Nie wiem nawet po co piszę ten post, bardziej w ramach wyżalenia się, bo nie mam nawet z kim pogadać. Pozdro mirki #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7