Wpis z mikrobloga

@luqero: Skopiowałem link z mojego zamówienia (tego co na moim screenie powyżej): https://www.amazon.pl/gp/product/B0CJLG9SBR/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Aczkolwiek link przekierowuje do wersji M2Pro. Ja polecam sobie odświeżać po prostu wchodząc na Amazon i wpisując BoboVR M3 w wyszukiwarce, jeśli będzie dostępne to pokaże się jako pierwsze na liście, tak było w moim przypadku. Zwrócić szczególną uwagę na ikonkę produktu, ma być ewidentnie widoczny Q3 (w sensie jak na moim obrazku) który jest chudszy od Q2.
  • Odpowiedz
@wiadroglowy: jak wrażenia po tym strapie?
czaję się na questa 3, prawdopodobnie będę kupować na koniec listopada - fajnie by było mieć już w zanadrzu jakiś przyzwoity strap, co by oryginalne paski nie wyżarły mi mózgu jak jakiś headcrab z Half-Life'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miciek335: to miałeś niezłego farta, od kilku dni próbuje i lipa. Właśnie był chwile dostępny na amazon.com, a tam: This item cannot be shipped to your selected delivery location. Please choose a different delivery location. :/
a co najlepsze inne paski bez problemu wysyłają z bateriami...
  • Odpowiedz
@wiadroglowy: dzięki za pamięć i info ;).
pojutrze ma się u mnie zjawić to cudo (jak chodzi o Q3) zobaczymy z czym to się je.
chcę się wstrzymać z zakupem akcesoriów do czasu sprawdzenia na własnej skórze samych gogli - choć podejrzewam, skoro Q2 przypadł mi do gustu to Q3 powinien wypaść jeszcze lepiej. jedynym minusem jest właśnie brak gripów na kontrolery oraz wżynający jak stringi lub headcrab z Half-Life'a pasek
  • Odpowiedz