Wpis z mikrobloga

@hub_bub: różne głupoty widziałem nasmarowane przez was -pisowskie trole.

Ale ta jest największa z nich xD.

Kaczor to mózg operacji mafijnej która zadłużyła każdego z nas na kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Która próbuje wyprowadzić nas ze struktór zachod byśmy byli łatwym kąskiem dla Rosji...

Nawet w tej konkretnej sytuacji widać że to szuja która sama się wpycha przed innych.
@hub_bub

@Radek41: jak dla mnie brak szacunku dla starszej osoby i premiera własnego kraju. Uważam że jeżeli osoba 70+, która w dodatku pełni ważną funkcję w państwie, chce zagłosować bez kolejki to niech głosuje.


W takiej sytuacji jak mowisz, to powinien z szacunku do szarego człowieka ustąpić mu miejsca. Przecież ma działać w ich interesie, dlaczego to zawsze ma działać w jedną stronę? Samemu pokazuje że ma ludzi w dupie bo
@hub_bub Chyba cię #!$%@?ło. Ja mam stać dwie godziny aż wszystkie dziadki po kościele które się zeszły na raz skończą głosować? Zresztą większość tak zrobiła ustawiła się w kolejce po 19 gdy dziadki już zasiadały się na kanapie oglądać tvpis. A potem krzyk że młodzi są zwożeni autokarami i fałszują wybory.
Poza tym #!$%@? co to znaczy szacunek dla starszej osoby? Na szacunek trzeba zapracować. Że ktoś się urodził na osi czasu
@jan-kowalski-nieudany-eksperyment: @artiom143 @fuechsinn @El_Trufel @pozdroxxx666 @SarahC @revente @robmiejski1946 @manikcs @ish_waw @OTyUjuBobrze @zawada698 pozdrawiam wszystkich POwskich trolli. Za napisanie że przepuściłbym premiera w kolejce zostałem zwyzywany i opluty. Na tym polega wasza tolerancyjność i miłość do demokracji. Szacunek do demokratycznie wybranego premiera należy się tylko wtedy gdy wy go wybraliście, tak?
@hub_bub mam dłużej tutaj konto niż ty znasz znaczenie słowa troll. Także gtfo.
Co ma wpuszczenie w kolejkę do demokracji? Jakby chciał się pokazać z dobrej strony to by stanął jak szary obywatel. Co do szacunku to jeszcze powinniśmy mu klęknąć w kolejce Nie?