Wpis z mikrobloga

Weźcie mi to wyjaśnijcie, bo nie jeden raz jestem świadkiem podobnych sytuacji. Weźmy przykład imprezy: WESELE

Ja z moim facetem (ja fryzjerka, on mechanik15k) 1-2 w nocy: wywijamy na parkiecie, drzemy pisdy, pełni energii, dopiero się rozkręcamy.

W tym samym czasie czasie jakieś białokołnierzykowe pary typu #programista15k + prawnik zaorani, zmęczeni, głowy już wiszą nad stołami dosłownie utrzymywane siłą woli i zaraz zwijają do domu

My sen po 8h, dobre wysoko jakościowo jedzenie bo lubię zdrowo gotować, dużo czasu na relaks, bo nasze firmy już same sobie świetnie radzą, regularny ostry seks ze spełnianiem fantazji, regularny sport i siłownia, no ogólnie dobre zadowolenie z życia.

Oni gównojedzenie na szybko jedzone na mieście, pewnie używki i alkohol regularnie po pracy w korpo na odstresowanie, nierzadko narkotyki, nieregularny sen bo trzeba robić KPIaje i inne targety w korpo, ostatni raz do czynienia ze sportem mieli jak dostali miesiąc darmowego multisporta a chłop jeszcze 8 godzin wstecz siedział z jakimiś ciapakami na callu, albo przyspawany do tego swojego kąkutera

Z czego to może wynikać?
Macie podobnie?

Pytanie kieruję do ludzi >=28 lat ze średnim wykształceniem.

#zalesie #heheszki #bekazpodludzi #kiciochpyta #wesele #polska #przegrywpo30stce #wykop30plus #wykop30club #korposwiat

#pdk
Pobierz NoMoreTearsJustSmile - Weźcie mi to wyjaśnijcie, bo nie jeden raz jestem świadkiem po...
źródło: temp_file5800066829568224808
  • 29
Z czego to może wynikać?


@NoMoreTearsJustSmile: te calle z przyjaciółmi z subkontynentu potrafią być wyczerpujące. Gadasz z kilkoma i każdy po kolei mówi że wszystko wie, ale w rzeczywistości prowadzi na manowce. Po kilku takich rozmowach człowiek słania się na nogach i po jednym piwie ma koniec imprezy. Żadna amfetamina tu nie pomoże
Jest tam że programista 15k więc raczej nie początkujący.


@Cierniostwor: Nie, ale mechanik czy fryzjer dość szybko osiągnie szczyt swoich mozliwosci.
Człowiek pracujący z kodem ma wiele większe pole do rozwoju i dostosowanie si do potrzeb rynku.
15k to jakes 3k euro z hakiem, raptem 50% więcej niż płacą minimalna w Niemczech. A w IT nie ma znaczenie lokalizacje (a przynajmniej ma mniejsze znaczenie) Mechanik raczej zdalnie nie popracuje....
@JayCube: bardzo często ludzie porównują zarobki przedsiębiorców z etatowymi pracownikami.

Bo taki mechanik15k to jest samodzielny przedsiębiorca, a programista15k to jest zwykły klepacz kodu.

Większość mechaników zapieprza na etacie za 1/3 tej kwoty. Jak pójdą na warsztat do Janusza to bardzo często nie dostaną żadnej umowy tylko 25-30 zł na godzinę i praca jest wtedy kiedy Janusz zadzwoni.

Tak samo budowlanka wygląda, z jednej strony samodzielny budowlaniec robiący wykończeniówkę dla prywaciarzy
@NoMoreTearsJustSmile kwestia atmosfery w pracy/firmie i czy ktoś nad tobą stoi czy nie. Proste. Jak masz wolną rękę i nikt Ci nie suszy głowy i robisz swoję, masz spoko atmosfere z pracownikami pracodawcą to masz czystą głowe. Ja w pracy pomimo pracy która lubię i często szybko podejmowanych decyzji wypoczywam pomimo że czsami jest ciężko/trudno. Kwestia luźnej atmosfery i zgrania z ludźmi.