Wpis z mikrobloga

@NiBBonacci: no to se Twoj mlody nie pogada z innymi dzieciakami co tam fajnego bylo w nowym odcinku [tutaj nazwa jakiejs aktualnie emitowanej bajki] xD

Choć przyznam, te miniaturki z elsa gate, które wkleiłeś wywołują nawet u mnie obrzydzenie i niepokój, a co dopiero robia z mózgiem takiego dzieciaka? Juz nawet nie wspominam o treści.

Ktoś rozgryzł jaki był cel tych gówien poza kasą? Z tego, co ostatni raz sprawdzałem, to
dostęp do zripowanych kreskówek na dysku to max co dostaną do oglądania.

Stary Jetix, cartoon network, wieczorynki, pełnometrażowe animacje. Wolę żeby żyły w tej przestarzałej bańce offline


@NiBBonacci: Fajne pod warunkiem, że dzieci nie mają kolegów a o bajkach rozmawiają tylko z dziadkami i rodzicami. Też miałem takie plany, a skończyło się tak że już w żłobku wszyscy bawili się w Psi Patrol.
@errata2: większość bajek Braci Grimm - oczywiście w wersjach uwspółcześnionych (bo o oryginałach nie ma nawet co wspominać) jest delikatnie mówiąc.... mocno niepokojąca ;p
Moim antyfaworytem z dzieciństwa jest Bajka o Dwunastu Braciach, gdzie oto król ma 12 synów i zapowiada królowej, że jeśli urodzi się dziewczynka, to każe zabić wszystkich chłopców (jest nawet scena z komnatą, w której są już przygotowane małe trumny). Oczywiście, wszystko dobrze się kończy (tj. chłopcy
Ultimator - @errata2: większość bajek Braci Grimm - oczywiście w wersjach uwspółcześn...
@Iudex
Uwaga, lecą szybkie sugestie jak pozbyć się reklam i segmentow sponsorowanych na YouTube:

Windows: pluginy adblock + SponsorBlock (znajdźcie jakieś dla waszej przeglądarki)
AndroidTV/googleTV: SmartTube
Telefon android: Revanced i spatchowanie apki youtube