Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moi drodzy, pisze z anonima, bo nie potrafię rzetelnie ocenić sytuacji.
Czuje się "zdradzony" ale od niektórych słyszę, że przesadzam.
A mianowicie:

Moja panna przed związkiem ze mną spotykała się jakiś czas z Izraelczykiem - tak dochodziło do intymnych spotkań.
Gdy poznała go, to urwała kontakt.
Lecz obecnie, można by rzec w Izraelu toczy się wojna i po 3 latach (bo tyle jesteśmy razem) napisała do niego z pytaniem czy wszystko z nim okej, jak się czuje, jak wojna wpływa na niego, czy będzie powołany do wojska itd.

Uważam, że nie jest to lojalne zachowanie.
Zanim ktokolwiek wyda swój osąd, chce tylko dodać, że gdy do mnie napisała (po pół roku bycia razem) moja była, otrzymałem awanture i focha na 2 tygodnie.

#pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Czy przesadzam?

  • Tak 35.6% (52)
  • Nie 64.4% (94)

Oddanych głosów: 146

  • 16
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Szukaj innej od razu. Jesteś dobrą opcją która się nudzi albo nie jesteś tak dobry jak izraelczyk, może masz za mały nos?. Redflag...znajdzie się lepsza opcja to Ty pójdziesz w odstawkę i nie będziesz mógł zrobić absolutnie nic.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: olej tą karynę mirek. Najgorszy typ laski, która szuka atencji żeby się pochwalić koleżankom, że ma znajomego w Izraelu, który walczy i wie co tam się dzieje bezpośrednio od niego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: olej ją. Dalej coś tam jej tkwi w głowie, skoro do niego napisała. Jakieś pozytywyne uczucia sobie wspomina, nie wiadomo jakie, ale ciągnie ją dalej do kontaktu. Nie będę tutaj pisał przyszłych scenariuszow, ale to nie jest w porządku. Cimcirimci czy coś tam mieli, ona na pewno wiedziała, że Tobie się to nie spodoba, szczególnie skoro sama Ci robiła aferę gdzie Ty nie miałeś na to wpływu. Skończ to i
  • Odpowiedz