Wpis z mikrobloga

@Smacznej_Kawusi: Jack ma tyle fajną sprawę, że to de facto 1:1 AKM także co pasuje do AKM to pasuje i do Jacków, no i są tańsze a jakość moim zdaniem jest bardzo dobra. Do tego w standardzie masz przełącznik rodzaju ognia z tą "półką" oraz powiększoną dźwignię zatrzasku magazynka. Btw. jeśli kupisz Jacka i chcesz wymienić kolbę to (przynajmniej te polimerowe) chyba osadzają za pomocą pras hydraulicznych, bo w swoim dosłownie
@RM_PL dobrze wiedzieć dzięki za info, gdzieś czytałem, że niby awaryjne są a i rdza zjada ale z reklamacja itd to nie mają problemu i wymieniają nawet na nowe egzemplarze co też na plus ()
@Smacznej_Kawusi: Spoko. Ogólnie z tego co wiem to WBP ma bardzo dobre podejście jeśli chodzi o kontakt z klientem, zresztą ponoć na większość maili odpowiada sam Popiński. Z moim nie miałem problemów poza tą nieszczęsną kolbą i suwadłem na początku (przy powolnym odpuszczaniu suwadło potrafiło się zatrzymać jakby było w tylnym położeniu - co nie przeszkadzało podczas strzelania) ale jak się trochę postrzelało to broń się "dotarła"