Wpis z mikrobloga

@reconde4: Dziwne, mi wyświetlał się ten komunikat ze trzy razy. Użyłem Ublocka na firefoxie zaznaczyłem element do zablokowania (cały komunikat) i na razie mam spokój( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@MxS89: ten komunikat tez mi sie wyswietlal i latwo bylo to zablokowac, ale teraz jest to w okienku filmu i film nawet sie nie laduje :/ Cos zmienili
  • Odpowiedz
  • 0
@melepete: uzywalem tego i dzialalo tylko na ten czasowy komunikat. Dzisiaj mam to na filmach w duzo ostrzejszej formie i juz nie dziala bo filmy nie sa nawet ladowane. Jest ten komunikat w okienku filmu i nie ma zadnego czasu nic. Jest napisane, aby wylaczyc adblock by film sie wyswietlil :|
  • Odpowiedz
  • 0
@melepete: no ale wlasnie nic sie nie da zrobic. Film nawet nie jest wczytany. Mam wrazenie, ze youtube wybiera sobie x osob i patrzy reakcje, a ja pechowo jestem w tym gronie, ktory jak ma adblocka odpalonego to nie moze nawet wczytac filmu. Wy najwidoczniej macie tego popupa z X'em którego łatwo można wyłączyć i oglądać film. U mnie doslownie to czarne cos jest wklepane w okienko filmu i jest w
  • Odpowiedz
@reconde4: Owszem robi ale bawi mnie jak ludzie są głupi i uzywają 2 albo i 5 wtyczek do blokowania reklam kiedy wystarczy samo UBO z listami z certyficate.it ale ludzie zamiast myslec stwierdzają *aaaa pobiore jakieś gówno z wirusem napewno mi pomoże zablokować reklamy na YT* No #!$%@? XDD
  • Odpowiedz