Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
36 lvl here. Też macie wrażenie bycia coraz mniej bystrym z upływającym wiekiem? Nigdy nie miałem dobrej pamięci jako takiej, ale mam wrażenie, że te 15 lat temu byłem zdecydowanie bardziej elokwentny i miałem bardziej rozbudowane słownictwo. Do tego jak spojrzałem się na jakiś schemat albo wykres to od razu go rozumiałem. Dzisiaj 5 minut potrzebowałem na zrozumienie wykresu opisującego prostą zasadę połowy wieku + 7

#wykop30plus #wykop40plus #demencja #zalesie #medycyna #zdrowie #neurologia #mozg #starosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
36 lvl here. Też macie wrażenie bycia coraz m...

źródło: cdff897d7ad2654e9f0c332f0223c42f

Pobierz
  • 10
36 lvl here. Też macie wrażenie bycia coraz mniej bystrym z upływającym wiekiem?


@mirko_anonim: Tak, im jesteś starszy tym masz zwyczajnie mniej okazji rozmawiać i przebywać w naprawdę światłym środowisku - jesteś już "zastały" w tym co znasz, porównujesz się do swoich starych znajomych, albo do współpracowników z którymi pracujesz od n lat i przy nich wyglądasz na kozaka ale to tylko iluzja.

Wystarczy, że kiedyś uda Ci się wypłynąć do
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Tak, też mam 36 lat. W ostatnich miesiącach mam podobnie jak ty. Również odnoszę wrażenie, że z wiekiem mój potencjał, nazwijmy go, intelektualny poleciał na łeb, na szyję, że jakbym miał się uczyć teraz czegoś nowego, to byłoby ciężko, pewnie bym poległ. Momentami czuję się głupi jak but i aż się zastanawiam czy może przypadkiem zawsze taki nie byłem i tylko żyłem w ułudzie, że coś potrafię.

36 lvl here. Też macie wrażenie bycia coraz mniej bystrym z upływającym wiekiem? Nigdy nie miałem dobrej pamięci jako takiej, ale mam wrażenie, że te 15 lat temu byłem zdecydowanie bardziej elokwentny i miałem bardziej rozbudowane słownictwo. Do tego jak spojrzałem się na jakiś schemat albo wykres to od razu go rozumiałem. Dzisiaj 5 minut potrzebowałem na zrozumienie wykresu opisującego prostą zasadę połowy wieku + 7


@mirko_anonim: U mnie troszkę inaczej.