Wpis z mikrobloga

Kiedyś myślałem że szare myszki katoliczki istnieją i że, szukają samotnych introwertycznych chłopaków, teraz wiem że się myliłem.

Nie wiem czy wy też tak macie ale po kilku spotkaniach z tymi szarymi myszkami bo w takie celuje maks 5-6/10 (często grube) odnoszę wrażenie że one nie szukają podobnych facetów do siebie czyli introwertyków którzy czytają książki wolacych spędzać czas w domu, ale Ekstrawertycznych dynamicznych Chadów albo Normików nie przeciętnych Mirków zakolaków. Myślałem że mam u takich szanse że one szukają bardziej podobnych do siebie z charakterem i wybaczają braki w wyglądzie, próbowałem uczyć się tej dynami oglądałem PUA Samców Alfa, Frywolnych zagadywałem w realu itp, nie muszę mówić że z marnym skutkiem zawsze kosz w stylu fajny z ciebie gość ale no właśnie ale. Dodam że na spotkaniach nie było drętwo gadka się kleiła coś tam śmieszkowałem ale po spotkaniu ciąg dalszy nie nastąpił.

Często to one mówiły żeby facet był normalny ale gdy spotykają takiego to odrzucają takiego faceta dając mu kosza w stylu fajny z ciebie facet ale to nie to nie pasujemy do siebie. To proste pytanie kto do nich pasuje ano jasne chad.
#blackpill #przegryw #p0lka #tinder #zwiazek #logikarozowychpaskow
  • 22
  • Odpowiedz
@Geralt678: no niestety szare myszki to urojenie raz nawet widziałem jak taka szara myszka twerkowała na #!$%@? na imprezie w klubie dlatego że gość był wysoki i dobrze zbudowany #!$%@?ć te szlaufy wszystkie
  • Odpowiedz
@Geralt678: No pytanie ile robiłeś realnych kroków do przodu, aczkolwiek z tymi szarymi myszkami jest ten problem, że chyba boją się urealnienia relacji z internetu, bo zazwyczaj najłatwiej się wywalić na zaproponowaniu spotkania. Np. piszesz i wszystko spoko widać zainteresowanie, proponujesz spotkanie bo mieszkacie blisko, jest zgoda (za kilka dni np. wtorek) i kiedy się przypominasz to jest ghost
¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Geralt678: co ty normalnie na parkiecie w x demonie w Poznaniu nie wiem może byli parą ale dziwnie to wygladało on się odsuwał a ona schyloną tyłkiem kręcila i się do niego zbliżała chłop był blondyn napakowany 190 cm
  • Odpowiedz
ja tam czasem trafię parę z katoliczką, kiedyś poznałem fajną na kato randkach, ale one szukają katolików imo jest ciut łatwiej z katoliczką niż zwykłą polką jeśli jesteś albo udajesz kaatolika
  • Odpowiedz
@Geralt678:
To jest dość oczywiste, dla każdego, kto, choć kilka razy w życiu opuścił swoją pieczarę, łatwo to zobaczyć na własne oczy. Znałem kilka takich katolickich szarych myszek, ale jedna z nich to była wybitna. Śpiewała w scholi i udzielała się w różnych innych tego typu inicjatywach. Jak miała 17-18 lat to uwielbiała się spotykać ze starszymi chłopami ~30 lat. To było prawie 20 lat temu, kiedy takie rzeczy nie były
  • Odpowiedz
@Felixu_enjoyer:

Chłop ma dostarczać jej emocji i rozrywki, sprawiać, że jej życie będzie mniej szare i nudne, czyli zapewniać jej to, czego ona sama sobie nie zapewni.

Dokładnie ale dziwi mnie to że tak mało gości to rozumie. Możesz być chanem, gburem czy zj-ebem ale bycie nudnym to grzech śmiertelny.
  • Odpowiedz
nie szukają podobnych facetów do siebie czyli introwertyków którzy czytają książki wolacych spędzać czas w domu, ale Ekstrawertycznych dynamicznych Chadów albo Normików


@Geralt678: tak, bo one wiedzą że spierdonem siedzącym na chacie można być w każdym wieku i każdy to może robić - a jeśli istnieje jakiekolwiek okienku do bycia normalsem to warto próbować się w nie wstrzelić
  • Odpowiedz
@Geralt678: z całym szacunkiem, ale z jednej strony piszesz, że jesteś normalny, a z drugiej, że PUA, samcy Alfa i inne bzdury tego typu? Nie wiem na ile głęboko w to wszedłeś, może tylko to liznąłeś, może tylko o tym wspomniałeś, ale wszelkie zabawy tego typu robią z mózgu jogurt.
  • Odpowiedz
@Geralt678: Pozwolę sobie dodać coś od siebie i opowiedzieć jak wygląda mój związek, oraz kontakty z kobietami, które miałem do tej pory.
Szare myszki istnieją, tylko spotkanie ich poza własnym domem graniczy z cudem, lub też jak już je mijasz to nawet nie zwrócisz na nie uwagi, bo efektywnie zlewają się z otoczeniem. Sam jestem maturzystą, który trzyma się na uboczu, więc mam dosyć pokaźną grupę reprezentatywną, zatem... Uśredniając to tych
  • Odpowiedz
@Geralt678 być może to przez oglądanie PUA. Nie dość że wychodziło pewnie sztucznie to jeszcze pewnie czuły że nie jesteś "szarym myszkiem" tylko próbujesz je oszukać xD kobiety mają dobrze rozwinietą inteligencje emocjonalną. Poćwiczyć nad tym żeby się nie stresować jak zagadujesz i brzmieć pewnie jak mówisz o swoim hobby
  • Odpowiedz
Nie bardzo łapię wasze rozkminy odnośnie szarych myszek, bo naprawdę łatwo to po kimś poznać, ale jak zwykle mirki nie ogarniają relacji damsko-męskich -


@Toksykolog: tyle że ciebie sama chciała
  • Odpowiedz
Tutaj raczej nie chodzi o to, czy mnie chciała, a o sam fakt istnienia takich kobiet. Bo narracja w tym wpisie wskazuję na to, jakby to było nie wiadomo jakie zjawisko, co same w sobie jest absurdalne. Chodź jest jedna rzecz o której zapomniałem wspomnieć - Jak miałem do czynienia z cichszymi paniami, to z rozmów często wynikało, że mają w poważaniu tworzenie jakiś relacji z mężczyznami teraz, jak i niedalekiej przyszłości.
  • Odpowiedz