Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@melquiades z dodatkiem do niższych lig? Z Anglii w tym roku najbardziej kusi mnie Luton, chociaż o utrzymanie w Premier League może być bardzo ciężko
  • Odpowiedz
@Pyra1: nie ściągam nigdy żadnych dodatkowych lig, zresztą po co skoro w Anglii bazowo jest sześć szczebli więc i tak można zacząć od jakichś amatorskich klubików
  • Odpowiedz
@Pyra1: może i egzotycznie, ale też lekki masochizm. Przeważnie wybieram zestaw Arendal/Hongkong Rangers i Fidżi lub słaba reprezentacja z Karaibów typu Kajmany, Turks i Caicos lub Bermudy.
W Arendal cel to awans do najwyższej ligi i w dłuższej perspektywie walka o pucharu kontynentalne (najczęściej przez puchar).
Hongkong Rangers to walka o puchary kontynentalne (dzięki specyficznym zasadom grup w kontynentalce awans z grupy prawie pewny).
Fidżi to tak jak wspomniałem walka o
  • Odpowiedz
@Pyra1: po prostu mam fazy na granie zespołami, które stanowią pewne wyzwanie. Kiedyś (okolice #fm10 ) kręciło mnie przejmowanie San Marino Calcio (teraz ASD Victor San Marino) i awans do Serie A, ale spadli poza Serie C i przestawiłem się na Dynamo Mińsk. Później miałem fazę na Korsvoll IL (NO), Oxford City (ENG) oraz Anundsjö IF (SWE) i wyciąganie ich do ekstraklasy, ale też pospadali poza grywalne ligi. Teraz (od chyba
  • Odpowiedz