Wpis z mikrobloga

136 123,35 - 12,01 = 136 111,34

Dzisiaj w planach nie było biegania, ale zachęcony porannym wpisem @enron o letnim deszczu postanowiłem po raz kolejny wyciągnąć Nimbusy 25 i dać im ostateczną szansę podczas delikatnej bazy na 12km.

Co do letniego deszczyku to akurat się wstrzeliłem w moment, w którym delikatnie mżało więc warunki pogodowe całkiem przyjemne.

Na 6km mnie przycisnęło więc musiałem zajrzeć na pobliski basen i w toalecie zrzucić zbędny balast ¯(ツ)

Co do Nimbusów to niestety no nie. Ni cholery nie zaprzyjaźnimy się. Po 12km w nich czuję jakbym przebiegł półmaraton więc definitywnie nie dostaną kolejnej szansy. Zostaną po prostu butami do chodzenia tylko muszę jakiś dresik do nich upolować ¯(ツ)

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie

Skrypt | Statystyki
randall - 136 123,35 - 12,01 = 136 111,34

Dzisiaj w planach nie było biegania, ale z...

źródło: IMG_1841

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@randall ja też długo się godziłem z Nimbusami. Na początku tak mnie masakrycznie obtarły zapiętkiem, że przez tydzień mogłem chodzić tylko w klapkach xD Potem jakoś się dogadałem i dociągnąłem je do 3kkm - ale zdecydowanie nie widzę powodu, by jeszcze kiedykolwiek tyle na nie wydawać.
  • Odpowiedz
@randall: Moje Nimbusy 23 (calkiem inny but niz 25 ofc) stały sie butami do chodzenia po 300km biegania, bo amortyzacja po śródstopiem siadla kompletnie. Chodzi sie w nich natomiast nadal wyśmienite ( maja teraz 500km+).
  • Odpowiedz
@randall testowałem chwilę w Poznaniu te 25tki, klasa ale gość z Asics wskazał że nadmierna pronacja i że poleca Kyano. Teraz mam 24ki i jak w kapciach się biega.
  • Odpowiedz
@randall: Ogólnie jakość Asicsa jest zwyczajnie rozna, na swoim przykladzie:

- moje starenkie Stratusy "siadły" po ok. 1200km (wiec całkiem spoko)
- Nimbusy 23 amortyzacja, jak pisalem, zdechła juz po 300km
- w Cumulusach 24 pekla podeszwa po 100km (gwarancja rozpatrzona pozytywnie).
- Glideride 2 maja 400km+ i minimalne slady zuzycia bieznika, amortyzacja bez problemu
- Novablast 2 mają 300km+ i są praktycznie jak nowe
- FujiLite 2 - brak oznak
  • Odpowiedz