Wpis z mikrobloga

siema
na święta chcę polecieć do usa odwiedzić brata, on o tym nic nie wie. chcę mu zrobić niespodziankę na wigilię.
będzie to mój pierwszy lot samolotem i aż tak długi, bo ponad 13h. stresuję się może nie samym lotem, bo tym akurat jaram się, ale procedurami jakie obowiązują na lotniskach. macie jakieś tipy żeby się nie zgubić jak kevin? xD

dajcie jakieś przydatne tipy proszę;p

#usa #podroze #samoloty #ryanair #lotnictwo #lot #biletylotnicze
  • 3
  • Odpowiedz
@dzuniorlump nie ma szans żebyś się zgubił, grunt to przybyć odpowiednio wcześnie, że jak się rozpocznie odprawa (która zazwyczaj długo trwa i się stoi w kolejce), to żebyś już tam był i czekał. Potem już się idzie prosto i serio nie ma szans żebyś wsiadł do złego samolotu czy coś xd poczytaj sobie o wymogach dot. wnoszenia płynów i innych tego typu rzeczy, bo na bagaż checku będą kazali ci to zostawić
  • Odpowiedz
  • 0
@cutecatboy: oglądałem masę filmików na ten temat, ale z faktu, że będzie mój to pierwszy lot to mam raban w głowie:D
najbardziej boję się przesiadki w stanach do drugiego samolotu i całej procedury tam związanej z celnikiem, nie chciałbym być odesłany z powrotem xD
  • Odpowiedz