Wpis z mikrobloga

co waszym zdaniem idealnie się nadaje, by dostać szybki awnas?


@MeumCerebrum: ciężka praca, Mirku, ciężka praca.

Wybacz ten żart, musiałem.
Co do roboty? Podobno wszelkie świeżaki sprawiają, że człowiek jest odbierany jaki bardziej profesjonalny. Weź tam zarzuć jakiegoś cytrusowca. Z mniej oczywistych wyborów to fajnie do pracy nadaje się Lalique White i Lanvin L'homme Sport. Zapachy oparte na wetywerii, coś pokroju perfum od Forda. Molekularne - H24 albo Boisik. Jeśli będziesz
  • Odpowiedz
  • 0
@lysowsky: No właśnie kwestia tego, że świeżaki mam, tylko nie czuję ich zbytnio na sobie zimą. Dlatego zastanawiam się nad tym, jakie zapachy mają bardziej ten jesienny vibe, a przy okazji nie są krzykliwe. Na ten moment mam i nawet mogą być Bois, Szary Boss i Gucci Intense Oud, ale trochę mi za mało :p
  • Odpowiedz
@MeumCerebrum: to w takim razie przychodzi mi do głowy - YSL Lhomme i flankery. Cudne są, choć trzeba uważać na parametry, więc testy obowiązkowe przed zakupem. Seria Ideal od Gerlę. Irys? Tu dałbym już sobie spokój z Diorami i poszedł w kierunku Givenchy Gentleman EDP (czarna flaszka) albo Reserve Privee.
Świetny wintydż? Jaipur EDP albo EDT. Wiem, że się sprawdzi w robocie, bo testowałem - Spicebomb Infrared. Chyba najbardziej krzykliwy ze
  • Odpowiedz