Wpis z mikrobloga

#hotelparadise jejku jak mi się marzy żeby Oliwka dostała się do finału, pokazując jaka jest mocna osoba. (Eliminujac starych wyjadaczy). W stylu wygrana konkurencja sportowa, jakiś test, itd. Traktują ją jakby nie była warta finału
  • 4
  • Odpowiedz
@Ela29: bo nie jest, patrząc na to jak od samego jej wejścia daje sobą pomiatać tak na prawde:) gra pod innych, nie pod siebie. Jest najgorszym graczem z nich wszystkich
  • Odpowiedz
  • 1
Ja uważam inaczej, poprostu bym chciała bo dla mnie np Kori jest "niegodna". Poprostu fajnie by było utrzeć nosa (mimo że pewnie jej na tym nie zalezy), jest ładna fajna dziewczyna. To tego umie dobrze wyczuc ludzi i mówi wprost
  • Odpowiedz
@Hogataa26: to jak wytłumaczysz to ze kukiz na pandorze opowiada ze oliwce nie ufa, za duża roznica wieku, ogolnie wszystko na nie, a potem jak dupa mu się zapaliła, to ta jeszcze będzie go ratowac KU ROZKAZOWI kornelii która jej kazała to zrobic, a która sama zawinęła jej Jacka XD no cyrk, zamiast powiedzieć teraz to nara, wyruchaliscie mnie i być z tym marvinem czy nawet rochem, to ta będzie z
  • Odpowiedz