Wpis z mikrobloga

@EleganckiSkrzat: pralka, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, komputer z internetem, szafa na ubrania, o i łóżko też mocno poprawia życie, zasłony/żaluzje na okno, moskitiera, wygodny fotel biurowy, smartfon z netem też spoko, samochód też się przydaje, a dużo by wymieniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kuchnia :
- zmywarka wiadomo
- ostre noze i ostrzałka
-bosch mum/termomix/lidlomix ogolnie 1 sprzet co umie wsszystko a nie 15 różnych

Łazienka
- oddzielnie pralka i suszarka

Przedpokój :
- robot sprzątający np Xiaomi 1C /Dreame F9 600/800zł i zapominacie o odkurzaniu na zawsze

Salon:
-chromecast by yt był bez reklam
- PLEX by wrzucać filmy z kompa/NASa i oglądać bez piniania kabla hdmi. Przemieli wszystko i Bluraye hdr atmos 70Gb
@sbk2009: @MiotaczIntelektu @Tapirro

BOŻE ROBOT SPRZĄTAJĄCY TO NAJLEPSZY ZAKUP OSTATNICH 5 LAT

2 psy i kot na chacie. Pionowy był, ale przy tej czeredzie tak na prawdę odkurzać trzeba było codziennie max co 2 dni. Miesiąc temu postanowiły wszystkie zacząć tracić włosy jednego dnia. Kilka godzin po odkurzaniu znowu walały się kłęby, na podłodze czuć kurz, a ja już miałem dość latania z odkurzaczem, na co nie zawsze miałem czas i
@Caso: @MiotaczIntelektu @konradpra @rybak17 @niebadzogrem mogę Was zapytać jak bardzo polecacie osobno suszarkę do ubrań? Jakie modele macie? Na co zwrócić uwagę? Rozważam zakup. Wcześniej miałem pralko-suszarkę, ale... nie dość, że kurczyła ubrania, brała dużo prądu to się jeszcze rozwaliła. Używałem jej tylko do suszenia pościeli ostatecznie. Teraz wszyscy polecają z pompą ciepła, bo podobno nie niszczy ubrań. Prawda to?
@EleganckiSkrzat: jest kilka rzeczy, które są totalną wygodą i rozpieszczeniem, ale nie wyobrażam sobie bez nich codziennego życia.
Jak u większości - słuchawki bezprzewodowe, koniecznie z ANC. Obecnie AirPods Pro i Sony WH-1000XM3.
Kindle Paperwhite - mam go od ośmiu lat i właśnie pada w nim bateria, więc na BF kupię nową wersję, bo to najlepszy kawałek elektroniki, jaki można w życiu kupić (jeśli oczywiście czytacie książki).
Porządny odkurzacz pionowy
@nowik: ja mam starszego typu kondensacyjną Boscha.
Z tego co wiem teraz na topie są z pompa.
Niszczyć myślę że będą, bo po prostu najwięcej niszczą się kołnierzyki i rękawy według mnie od pocierania o ściany suszarki.
@EleganckiSkrzat: Ja bym doradził tak. Zależy jak z czasem. U nas najpierw był pionowy jakiś tani jeszcze jak wchodziły. Ale odkurzał, wygodny był.
U nas problem w tym, że przy tych 3 zwierzakach odkurzać i mopować serio trzeba często. No tak już jest. I teraz zależy czy będziesz miał siły i czas, żeby regularnie po ten pionowy sięgać? Ja raz miałem, raz nie miałem. Ostateczny wynik był średni.

Odkąd mam robota
@EleganckiSkrzat:
- maszynka do gotowania jajek
- zmywarka
- maszynka do sous vide (u mnie steki czasem nawet 2x w tygodniu)
- drukarka 3D
- czajnik elektryczny z regulacją temperatury
- Amazon Echo (+włączniki wifi w gniazdkach)
- zegarek Garmina (jak ja mogłem bez tego żyć?)

A z ostatnich rzeczy, przełącznik słuchawki+mikrofon z 2 źródeł (o dziwo ciężko było znaleźć, bo wszystkie na rynku nie obsługują kanału mikrofonu), w końcu nie