Wpis z mikrobloga

Jakim cudem Jacek po tym ile się nasłuchał i naoglądał latania za Srochem w wykonaniu Kori, nadal cokolwiek chce z nią budowac? Zwłaszcza po tej pandorze jak zrobiła z niego clowna i opowiadała jaki to szczoch nie jest cudowny, był jej numerem jeden od samego początku ale niestety nie udało jej się do tej pory być z nim w parze mimo starań!

Jacek gdzie są twoje jaja? Godność człowieka?
#hotelparadise
  • 7
  • Odpowiedz
@summer: oooo rozbicie kuli przez Jaculę to byłby majstersztyk. Jedyne rozwiązanie, które byłabym w stanie zaakceptować ()
Pytanie tylko, czy Grycanka nie rzuciłaby wcześniej
  • Odpowiedz
@sesame0il wydaje mi sie, ze on dobrze to wykminił. W koncu już zdążył powiedzieć Oliwce, ze chce zmienić pare, wiec postawił wszystko na Grycanke, dając Oliwii zielone światło, żeby budowała sobie grunt gdzie indziej. Gdyby teraz olał Grycanke, mógłby zostać na lodzie albo w bardzo słabej parze podatnej na eliminacje. Z Grycanka ma pare z definicji mocniejsza niż te koleżeńskie + ona jednak trzyma sie z grupa trzymająca władze. A ten ruch,
  • Odpowiedz
@sesame0il: Może to działa tak że Jacek to jeszcze chłopiec, a chłopcom schlebia możliwość bycia w parze ze stareszą "bardziej doświadczoną" dziewczyną. Może decyduje w tym przypadku też wielkość biustu :)))
Z perspektywy widza reality można się dziwić że woli Grycankę od Oliwki, ale w świecie realnym 99% facetów również by wybrało Grycankę. Moja żona była modelką, w pracy pracuję często z modelkami czy różnego typu misskami i całkowicie szczerze uważam
  • Odpowiedz
  • 0
@summer: to by było piekne fakt, ale myśle ze właśnie jemu brakuje jaj na coś takiego, on by jeszcze chciał z nią być w związku mimo ze tamta by mu rzuciła kulą xd

@alicemeow: zgadzam się, to by było nawet do zrozumienia pod względem taktycznym jeśli faktycznie widać by było po nim ze ma głowę na karku i rozgryzł typiare ze jest nieszczera, kręci i przykładowo na setkach coś takiego
  • Odpowiedz
@sesame0il: zgadzam się - to trafne spojrzenie, ale z drugiej strony jak miałem 20 lat to chciałem ładną dziewczynę - mogła by być świruska, córka diabła i mieć najgorszy charakter na świecie - ważne w pierwszej kolejności było aby była ładna :)) jak dziewczyna była łądna to red flagów nie ma :)))) żartuję oczywiście ale mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi :))) Jacula to dzieciaczek jak Oliwka :)
  • Odpowiedz