Wpis z mikrobloga

@cutecatboy: To idealnie obrazuje jak odbierany jest "postęp" przez tak zamknięte umysły jak biedota inteligencka. Kiedy wynaleziony został pierwszy samochód też było mnóstwo ludzi mówiących, że wolą konie, a nie te metalowe, średniej jakości badziewie. Czas zweryfikował.
Nie lubicie tego to wystarczy to pominąć i tyle. Nie trzeba robić krzyku, że "hurr durr ja to wolę takie starsze, lepsze, konserem jestem, oświecony, nie to co wy". Już byli tacy (i nadal
To idealnie obrazuje jak odbierany jest "postęp" przez tak zamknięte umysły jak biedota inteligencka


@Arkenno: Czy ty właśnie porównałeś krytykę wykorzystywania A.I. do tworzenia niskiej jakości spamu, do krytyki samochodu z XIX wieku?

15-20 lat temu ludzie krytykowali spam filmików z Ivoną. To też były "zamknięte umysły" i "biedota inteligencka"? xD
@zobq: Odniosłem się do tego fragmentu. Moim zdaniem porównanie jak najbardziej trafne.

Szczerze mówiąc wolę #!$%@? narysowanego w paintcie papaja z podpisem Comic Sansem niż te sztuczne obrazy AI z powykrzywianymi palcami