Wpis z mikrobloga

  • 5
@Ranger bo spotify od początku miało model freemium, a w darmowej wersji przy użytku stacjonarnym na kompie dalej jest porządnym darmowym odtwarzaczem, nawet z reklamami. Płacisz za wygodę, brak reklam możliwość korzystania z playlist na telefonie i kontroli nad nimi, odtwarzanie offline itd. Przy czym taki model w spotify jest od zawsze.
  • Odpowiedz
  • 1
@Pan_Whiskers: ja to premium wziąłem na próbę kiedyś na 3 miesiące, ale tak to odmieniło moje życie (oglądam na TV, na którym nie da się blokować reklam), że już zostałem, a nawet zacząłem słuchać muzyki na Youtube Music, przy okazji (wcześniej to tylko stare playlisty w mp3)
  • Odpowiedz
@Lixerv: Nie xD mieszkam sam, utrzymuje się sam. Co to jest 24 złote w tym kraju, a masz święty spokój z debilnymi reklamami. Jak ktoś mówi że kurlla kwiii na YT placic to jedyne mi pozostaje go wyśmiać
  • Odpowiedz
@Ranger: strzelam że Spotify ma więcej alternawy niż YT, bo szczerze to nie znam żadnego serwisu gdzie by można uplodowac filmy do społeczności na skalę globalną jeśli byś nie chciał korzystać z yt
  • Odpowiedz
@Ranger: ale prowokujesz odpowiedzi jakie chcesz uslyszec. nie ma nic zlego w placeniu za jutuba. proste co nie? ale #!$%@?, poboksujmy sie z debilami w internecie ;-)
  • Odpowiedz
@Ranger nie miałbym problemu z YouTube gdyby nie zepsuli wyszukiwarki, nie robili akcji typu usuwanie lapek w dół oraz wszechobecna cenzura i usuwanie nieporawnych politycznie filmów
  • Odpowiedz