Wpis z mikrobloga

@Hakunamatata57: >płacenie pełnej kwoty za 4060Ti która ma szynę PCIe i szynę pamięci obciętą o połowę względem 3060Ti z marginalną różnicą w wydajności ale za to z wyższą ceną wyjściową

A potem płacz że 5060 się nie opłaca i nie ma dobrych tanich kart jak sami dajecie wyraźnie znać Nvidii że wam się takie dymanko podoba xD
  • Odpowiedz
  • 0
@supra107 Zaproponuj mi zatem nieużywaną kartę do 2000 zł, która ma większą wydajność w Cyberpunk przy ustawieniach Overdrive, bo na tej grze zależy mi najbardziej lub odpowiedz na moje pytanie z posta
  • Odpowiedz
@Hakunamatata57: Nie ma, a kupując takie karty jak RTX 4060Ti tym bardziej nie będziesz miał, bo będziesz dawać znać Nvidii że mogą dalej cisnąć klientów bo i tak mają monopol.

A jeżeli chodzi o to wymaganie Cyberpunka w trybie Overdrive, to mirek @MarteenVaanThomm ostatnio się w to bawił to może on będzie wiedział lepiej czy w ogóle znajdziesz nową kartę do 2k która to marzenie spełni.
  • Odpowiedz
@Hakunamatata57: No to daj mnie Pan na czarno i miejmy to już za sobą jak prawda którą jest że karty Nvidii od lat są nieopłacalne, deweloperzy olewają optymalizację, i to co Pan poszukuje po prostu nie istnieje bo realia są takie a nie inne, bo nie odpowiedziałem na pytanie z głównego posta. Tylko proszę po zakupie potem nie pisać na mikroblogu że karta nie spełnia oczekiwań. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Hakunamatata57: producent ma obecnie małe znaczenie, od czystego przypadku zależy co ci się trafi. Czasem się trafia gówno od topowego producenta typu Asus albo MSI, a czasem od jakiejś innej marki. Ze swojego doświadczenia wiem, że do asusów i msi nie warto dopłacać, pricing mają skandaliczny, a otrzymujesz za to niewiele wartości dodanej. Sprawdzaj opinie w necie i to jest cały sekret. Najlepiej z tego całego ogródka wychodzi Founders Edition, o
MarteenVaanThomm - @Hakunamatata57: producent ma obecnie małe znaczenie, od czystego ...
  • Odpowiedz
@Hakunamatata57: mogę powiedzieć tylko że kupiłem palita i jestem zadowolony. Karta pracuje niesamowicie cicho i ma niskie temperatury. Frame generator ma swoje wady ale pozwala grać w CP przy 80-120fps na moim ryzenie 5600. Czasem pojawia się wkuriwający input lag, ale raczej tylko w momentach maksymalnego obciążenia i da się z tym żyć. Na upartego w cp można grać nawet w trybie path tracing, ale to już trochę masochizm.
  • Odpowiedz