Wpis z mikrobloga

#ufo
Czy coś ciekawego się dzieje aktualnie w temacie innych sygnalistów i podobnych ciekawych spraw? Bo coś cicho ostatnio i tutaj i na Reddit. Czy są jakieś terminy, na które warto czekać?
  • 8
nie, ja cały czas czekam na jakiekolwiek zdjęcia z bliska szczątków pojazdu lub martwego ciała, od biedy jakis nowy filmik potwierdzony przez Pentagon, bo gadających głów które słyszały coś z drugiej ręki albo gadających głów które cos wiedzą ale nie powiedzą bo tajemnica to mam juz po dziurki w nosie. I obstawiam ze niepredko sie cos w tej materii zmieni (w sensie ze nieprędko pojawią sie jakieś realne konkrety)
gadających głów które słyszały coś z drugiej ręki albo gadających głów które cos wiedzą ale nie powiedzą bo tajemnica to mam juz po dziurki w nosie


@AAAAAPsik: uuuu kolego, narażasz się na kłopoty
nie, ja cały czas czekam na jakiekolwiek zdjęcia z bliska szczątków pojazdu lub martwego ciała


@AAAAAPsik: Nawet jeżeli by się pojawiły, to ciężko będzie stwierdzić czy są prawdziwe, zwłaszcza że zdjęcia mogą być niewiarygodne z samej racji, że przedstawiają coś, czego nigdy nie widziałeś. Natomiast komiczni są Ci ludzie, którzy nie są powiązani z rządem, nie mają podpisanych żadnych umów, nie obowiązuje ich żadna tajemnica, ale opowiadają jakieś historie, że coś