Wpis z mikrobloga

2 dni temu znaleziono ciało 26 latki w hotelu w Warszawie, w ogóle tam nie mieszkała, miała jechać do rodziców do Krakowa. Generalnie ludzie z fejsa przyjęli dość dobrą teorię że sobie z kochankiem lub nowo poznanym gościem wyskoczyła do hotelu na bzykanko, no bo przecież po co meldowała by się w hotelu skoro w ogóle tego nie było w planach? nikt o tym nie wiedział ani jej mąż który usilnie próbował się z nią skontaktować ani jej rodzice. Po coś do tego hotelu poszła, chyba nie na herbatę? no i ktoś to tam napisał w komentarzu, i oto jedna z odpowiedzi pani ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie musicie drogie panie być po ślubie zakonnicami, poskakać na boku zawsze można, a nawet trzeba!
#logikarozowychpaskow #redpill #zwiazki
Darthal - 2 dni temu znaleziono ciało 26 latki w hotelu w Warszawie, w ogóle tam nie ...

źródło: wyk

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
jakbym zobaczył, że moja żona/partnerka pisze takie posty to szybko by mi się zapaliła lampka ostrzegawcza


@Kremufka2137: a dla mnie bylo by to przyzwolenie na skok w bok bo przecież ja mam żyć jak zakonnica? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@woskrosenie: dla mnie to w sumie byłaby poważna przesłanka, że z jej strony skok w bok już miał miejsce albo bardzo poważnie jest rozważany. Tak czy siak to powody aby zacząć odpalać plan polegający na zakończeniu takiej relacji.
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: no z facetami faktycznie nie ma solidarności aż do tego stopnia który obraża logikę. Jak faceci zobaczą że drugi odwali coś głupiego No to na złą rzeczy po imieniu np. ,,No debil''. A co by do sądów nie trzeba sobie wyobrażać. Na bank SA takie sędziny
  • Odpowiedz