Wpis z mikrobloga

#zakola #wlosy #lysienie
Czy jak planuje za 2-3lata przeszczep robić to bawić się w jakieś finy i minoxy do tego czasu skoro moja linia zakoli nie zmieniła się od 6 miesięcy? I jest na poziomie noorwod 2. Tak tbh boje sie ruszac te włosy bo mam dosyć gęste ale polackie geny mnie skazały na zakolicha. A tutaj czytam co chwile ze nie działa, albo jeszcze gorzej zrobiło xD
  • 4
@DoubleWu: Sam sobie odpowiedziałeś. Jeżeli planujesz przeszczep, to najlepiej zacząć brać finasteryd rok/dwa przed planowanym przeszczepem. Ja już biorę ponad rok 1.25 co drugi dzień i jedyne co odczułem, to może minimalnie niższe libido, ale nie dam sobie ręki uciąć i nie jest źle, a linia włosów została ta sama. Generalnie i tak po przeszczepie będziesz musiał brać, a może się okazać że po Fina i minoxie bedziesz potrzebował mniej graftów
@DoubleWu: Ja czekałem na przeszczep zdecydowanie za długo. Teraz jestem 8 dzień po i już wiem, ze to była super decyzja. Też miałem zakolicha, czułem się z tym niepewnie, bawiłem się w jakieś minoxidile, a dopiero jak mi narysowali nową linię włosów tuż przed zabiegiem, zorientowałem się, że podjąłem tę decyzję jakieś 3 lata za późno.