Wpis z mikrobloga

Mirki trochę się cykam zainwestować większej sumy pieniędzy i liczę na podpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Myślicie że jest sens sprowadzić trochę zabawek, słuchawek, gier z Chin? Zacząłem bywać na grupie gdzie ludzie handlują i widzę że w większości kobiety mają p!erd0lca na punkcie kupowania takich bibelotów, szczególnie przed świętami. Na lokalnej grupie miejscowości z której pochodzę, kto by czegoś nie wystawił jest pisk, krzyk i komentarze "PRIV" pod każdą ofertą czegokolwiek i wydaje mi się że miałoby to sens.
Zaraz Boże Narodzenie i nikomu nie będzie się na ostatnią chwilę chciało ryzykować czy zabawka dojedzie czy nie i tak kurde rozkminiam xD
#zabawki #handel #dropshipping #sprzedaz #pytaniedoeksperta
  • 11
@Notakaprawda dolicz do kwoty #!$%@? cło plus vat, do tego Musisz mieć pewna ilość towaru na reklamacje, tym bardziej jak to będzie tanie gówno.

No i bez kontaktów w Chinach to mało co uda ci się urwać z ceny. Tym bardziej że nie będziesz zamawiał kontenera, tylko np 50 sztuk.
@Notakaprawda: nie chcesz się w to bawić. Moja matka lubi na takich grupkach i transmisjach siedzieć i uwierz mi, te baby tam siedzące są #!$%@?ęte. Ty widzisz tylko tę jedną, początkową fazę transakcji, ale ile będziesz musiał się użerać z nimi, jak się okaże, że badziew z Chin jest niczym innym jak właśnie badziewiem z Chin i są jakieś z nim problemy, to będziesz się potem bujał z reklamacjami, skargami, wyzwiskami,
@Notakaprawda: a wiesz, że jako importer masz obowiązki? Świadectwo zgodności, a jak znajdą tam jakieś chemiczne syfy, a na 100% te pluszaki są barwione jakimś syfem to wtedy masz pozamiatane.
@Rasteris: Żaden importer, ja nie mam żadnej działalności, chce sobie dorobić po prostu grosza. Wiesz jaką kasę na ubraniach z shein robi moja kuzynka? Chłopie, baby biorą i nawet im nie szkoda jak się zniszczą, bo TANIO i nikt jej o paragon i atesty nie pyta xD