Wpis z mikrobloga

Cześć! Potrzebowałbym pomocy z zrozumieniu/konfiguracji automatycznej akcji zmieniającej czas wysyłki w zależności od stanu magazynowego. Po rozmowie z supportem BL dowiedziałem się, że istnieje opcja ustawienia tego zarówno posiadając magazyn produktów Baselinkera jak i posiadając zewnętrzny magazyn (w moim przypadku Magento połączone z Subiektem).

O co mi chodzi?

Chciałbym aby po ściągnięciu/uzupełnieniu stanu magazynowego przez Magento zmieniał się czas wysyłki na Allegro. Ustawiłem tę akcję automatyczną i została oceniona jako pomyślna przez support BL, ale niestety ona nie działa. Dodałem na próbę produkt po przez Katalog Baselinkera, wystawiłem go przez Baselinker i zmieniłem stan magazynowy ręcznie i po paru godzinach to zadziałało.

Podam poniżej przykład jak chciałbym aby to działało:

Produkt X ma 100 sztuk więc ma termin wysyłki 1 dzień

Produkt X zmienia swój stan na 50 sztuk więc termin wysyłki zmienia się na np. 7 dni


Istnieje jakiś sposób aby to poprawnie skonfigurować i żeby działało to tylko i wyłącznie przez Magento?

#baselinker #pytaniedoeksperta #sprzedazwysylkowa #api #allegro #ecommerce #biznes #handel #sklepyinternetowe
  • 1
  • Odpowiedz