Wpis z mikrobloga

@SynElektryka co za zaskoczenie, który to już raz się okazuje, że kobiety same sobie szkodzą swoimi postulatami XD?
@nie_mam_teraz_na_to_czasu Żonka moja rodzi za miesiąc i brzmi kropka w kropkę, jak Ty. Także potwierdzam, da się. Ale wymaga to trochę samozaparcia, jakieś wiedzy i chęci. A nie, że "poród naturalny be, bo mi się dziecko udusi" i myk, cesarka. Zawsze można te parę cm naciąć i to powinno wystarczyć, o ile personel rzeczywiście
  • Odpowiedz
Cięcie cesarskie to z założenia powinno być rozwiązanie ciąży w przypadku gdy są przeciwwskazania do jej rozwiązania drogami naturalnymi, czy też poród drogami naturalnymi niesie ze sobą ryzyko śmierci dziecka czy matki. I ja, widząc różne operacje od studiów po staż, gdzie nierzadko gówno się lało po stole i kapało na buty, nigdy nie widziałem brutalniejszego zabiegu niż cięcie cesarskie, i wiele stażystek czy studentek które zobaczyły ten zabieg na własne oczy
  • Odpowiedz
  • 1
@miku555 nie wiem czemu baba nie mająca przeciwskazań do cesarki chciałabym rodzic naturalnie, rozerwanie kroku az do odbutu i rodzenie bez znieczulenia jest na pewno wspaniałym przeżyciem
A jak się nie chce powikłań to najlepiej wybrać suryketke i po problemie
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka

@kiszczak a rodziłeś normalnie, że się wypowiadasz?

Cesarka to ryzyko, jak każda operacja, i tak, dochodzi się dłużej do siebie

Ale nie masz rozciętego krocza ze zrostami, które twój seks zamienia w piekło, możesz kichnąć bez posikania się i nie wypada ci odbyt ;)


xD Przecież nikt nie każe ci się zapładniać lub rodzić gdy już niestety do zapłodnienia dojdzie (no dobra do rodzenia zmusza ułomne prawo w Polsce i trzeba
  • Odpowiedz
Bo po naturalnym moja następnego dnia już normalnie ogarniała.


@kiszczak: znam takie, co po naturalnym nie ogarniały następnego dnia, więc przykład z dupy
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: wracamy do tematu leniwej polki, której się nie chce trenować mięśni, im się nic nie chce. Pisze z doświadczenia bycia z osobą, dla której dbanie o siebie to więcej niż makijaz, fryzjer i perfumy
  • Odpowiedz
  • 3
@RozowaZielonka Tak, jestem pewien że przed wynalezieniem tej procedury co drugiej kobiecie wypadał odbyt a co trzecie kichnięcie kończyło się oddaniem stolca. Cud że nasz gatunek przeżył do 20 wieku XD
  • Odpowiedz
Za to nie znam ANI JEDNEJ kobiety ktora by naturalny porod chwalila.


@SynElektryka: znam takich wiele, bo na zachodzie WSZYSTKIE kobiety z czapy dostaja znieczulenie w kregoslup. Potem leza i czekaja az przyjdzie polozna ten porod odebrac z minimalnym wkladem rodzacej (parcie w ostatniej fazie).
Tylko bodaj arabki nie chca i dra rylo przez caly porod.
  • Odpowiedz
@miku555: kiedyś na YT wyświetlił mi się filmik z testem urządzenia do wyciągania niemowlaka. Wkładane, do sztucznej waginy, oddzielnie, dość głęboko dwie "szpatuly" skwitowalem soczystym "o #!$%@?", potem gmeranie tym w kroku, żeby złapać za głowę i urządzenie połączyć żeby działało jak szczypce i na koniec wyciąganie główki wcześniej umieszczonej w środku. Jak zobaczyłem jak ta główka wyłazi to się przestraszyłem, szybko wyłączyłem i odetchnąłem z ulgą że mnie to nigdy
  • Odpowiedz
@miku555: ale nikt Ci nie będzie kazał robić cesarki, w czym to jest dla Ciebie problem? Chciałbyś, aby jakaś kobieta zaczęła robić gównoburze na temat legalności wazektomii?
  • Odpowiedz
@miku555: Akurat w tym przypadku to różowe nawet rozumiem. Cesarka zrobiła się popularna m in dlatego, że polscy, światowej klasy lekarze to czesto konowały, które stosują metody wrecz zakazane w cywilizowanym świecie. Poród to bolesna sprawa sama w sobie, ale prawdziwe jazdy zaczynaja się wtedy, kiedy dziecko się źle ułoży albo nie może wyjść. Wtedy lekarz swoim dzialaniem może ci wysłać kobiete na tamten świat. Akurat ciotka jest położna od wielu
  • Odpowiedz
@nie_mam_teraz_na_to_czasu: Może być podjęty, ale jak nie wyjdzie po x godzinach i na cesarkę będzie za późno? Oczywiście są przypadki gdzie kobieta rodzi x godzin, a potem cesarka i jest dobrze, ale są też przypadki gdzie kończy się to źle. Ja bym wybrała cesarkę od razu, po co się męczyć i narażać.
  • Odpowiedz