Wpis z mikrobloga

ktos wie dokladnie, albo ma jakis link gdzie dokladnie sa opisane zasady walki boro vs 10? czy jesli boro skonczy w minute np pierwszego przeciwnika, to automatycznie wygrywa, czy po prostu wchodzi wtedy drugi i sie dalej nap%@^#? bo ogolnie to kurs na tych 10 wynosi 1.67 na fortunie, a jesli maja sie bic po kolei to przy 6/7 przeciwniku z rzedu nawet jesli nie sa zbyt obici, to na zmeczonego typa powinni juz dawac rade i kurs kuszacy
#famemma
  • 12
  • Odpowiedz
@gA22: z tego co pamietam z konferencji, to przeciwnicy maja wychodzic jeden po drugim. tez uwazam, ze w okolicach 6/7 zabraknie mu pary. to juz nie ten sam boro co kiedys:
guavatape - @gA22: z tego co pamietam z konferencji, to przeciwnicy maja wychodzic je...
  • Odpowiedz
kurs na tych 10 wynosi 1.67 na fortunie, a jesli maja sie bic po kolei to przy 6/7 przeciwniku z rzedu nawet jesli nie sa zbyt obici, to na zmeczonego typa powinni juz dawac rade i kurs kuszacy


@gA22: Dokładnie. Trochę to wszystko bez sensu i brakuje jakiegoś wytłumaczenia tego zakładu na Fortunie.
  • Odpowiedz
@Daddy2137: 2 zł ha ha pamiętam ta stawkę z przed 20lat faktycznie , jakim trzeba być odklejencem aby uwierzyć w te zakłady.
Wszędzie nie widzę wałów ale we Freskach jak najbardziej.
Poczytaj , rusz głową a może zrozumiesz co ubeku ?
Przykład:
Polish Machine vs Hunter. Obejrzyj walkę , obejrzyj wcześniejsze walki , zobacz kurs na Machinę , obejrzyj wywiady przed walka ich obu oraz trenera który obu przygotował do walki
  • Odpowiedz
@Bibiwarum typie, ty stawiasz spacje przed znakami interpunkcyjnymi, jak ja mam Cię brać na poważnie xd
Widać, że jesteś starym odklejencem, który przegrał kupon za ostatnie pieniądze z renty i do tej pory nie może się pogodzić.
  • Odpowiedz
@Bibiwarum i co w związku z tym? jestem debilem, bo ty nie lubisz emotki, której ja używam? XD przykro się patrzy na ludzi, co przez całe życie nie potrafią nauczyć się poprawnie pisać
  • Odpowiedz