Wpis z mikrobloga

@NipponJPN: No nawet jak bym dostał w prezencie lamborghini nie wymienił bym się za malucha ze zgnitymi programi tylko dla tego że auto nie za moje pieniądze po prostu ma dobry telefon i po co wymieniać na potencjalnie zepsuty.. niby iphone nowszy a bardziej wadliwy.
  • Odpowiedz
@NipponJPN bierz chłopie i sie nie zastanawiaj. Problemy z przegrzewaniem naprawili już w ostatniej łatce, na dniach wlatuje ios 17.1 z następną porcją poprawek. Jestem na 15 pro maxie od 2 tygodni i żadnych problemów nie uświadczyłem
  • Odpowiedz
@NipponJPN jak na moje oko to wszystkie te problemy są nieco rozdmuchane przez portale i recenzentów żeby kliknięcia się zgadzały, a z opiniami użytkowników jest tak że zawsze znajdzie się ktoś kto ma jakiś problem, tylko negatywne komentarze dużo bardziej przebijają się od tych pozytywnych
  • Odpowiedz
@mailo: Głupich nie sieją sami sie rodzą.....
tak apple chce aby ludzie nie chcieli kupować ich modeli dopiero co wypuszczonych tylko kupowali stare od już innych userów... ta akurat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przenieśli główne fabryki do Indii przyjanuszyli na taniej sile roboczej i jeszcze gorszej jakości w zawyżonej cenie... ale przecież apple by tego nie zrobiło prawda?! ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
  • Odpowiedz