Wpis z mikrobloga

nie mogę już wytrzymać w #pracbaza taka laska z Nigerii ma biurko obok mnie i nie wiem co to za murzyńskie #perfumy ale po prostu chyba składam wypowiedzienie po 16.

jak coś mnie zawoła i podjeżdżam do niej na krześle to jprdl co to jest???! Wali przyprawami że szok, jakieś bazylie czili tabasko, pieprz, baobaby, kawa... Nie wiem nie wiem

Kouros przy tym to przyjemniaczek

Ja poerdole raz miałem kurtkę obok niej w szafie to zaraz do prania bo waliłem jak w murzyńskiej chacie. Spoko laska, miła i ładna czekoladka ale nawet jakby naga Dua Lipa się tym spsikala to by mi nie dygnął... Ma sak raaaa

#zalesie #gorzkiezale
  • 63
@kimunyest95 @Rzewliwy_wykolejeniec @Ogau: Pewnie kwestia przyzwyczajenia. Jak człowiek, np. przebywa dłuższy czas w jakimś śmierdzącym miejscu gdzie czuć odór to nawet jak jest to mega smród, tak nie do wytrzymania, to człowiek się przyzwyczaja.

Podobnie jest z murzynami, jak częściej z nimi się przebywa to człowiek się przyzwyczaja, chociaż jest ciężko. Można się okłamywać, ale przeciętny murzyn bardzo śmierdzi i ten odór trudno znieść, tak jak op piszę w przypadku jego
@Rzewliwy_wykolejeniec: kiedys jak pracowalem w Londynie mialem taka sama sytuacje wiec ja wierze xD byla dziewczyna ktora moznaby bylo nazwac odpowiednikiem naszej tapeciary, szprycha niesamowita ale tez zawsze od niej niesamowicie waliło, na szczescie nie pracowalem obok niej ;-) ale jak widzialem, ze jest w kuchni i je lunch to szedlem jesc przed kompa xD
@Ogau: nie wiem z kim się zadajesz, ale ja na ogół nie przebywam z osobami, które nie dbają o higienę. Bez względu na kolor skóry, każdy kto o higienę nie dba, to będzie śmierdział.

Nie mam też wśród swoich hobby obwąchiwania innych ludzi.